Yalıncı ağrılar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Yalıncı ağrılar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,168 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yalıncı ağrılar
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Her gebelik bir olmuyoki kuzum benim 4 uncu gebeligim 3 ünde de farklı şekilde doğuma gittim hep bunda bakalım nasıl olacak diye düşünüp duruyorum ilk olmamasına rağmen gene de korku var ama doğum olcagi için değil eşim 24 saat calisiyo 2 gün evde kaliyo onun olmadığı zaman suyum falan gelirse diye korkuyorum 3 çocuk var evde yanimda kimse de yok uygulamaya göre son 1 gün kaldı diyo bugün olmazsa yarın kontrole gidecem büyük ihtimal alttan bakacağı için açılma olsun diye bir iki gune kalmaz dogrurum gibi ya hayırlısı bakalım sagsaglim alalım insallah miniklerimizi
Bolca yürüyüş yap açılma olur belki canım Allah bir avaz da versin kucağına korktuğunu başından def etsin inşaallah haberdar edersin doğum yaptığını artık ☺️🤲

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bolca yürüyüş yap açılma olur belki canım Allah bir avaz da versin kucağına korktuğunu başından def etsin inşaallah haberdar edersin doğum yaptığını artık ☺️🤲
Inşallah canim sağlıkla yapalım dogumlarimizida ben size bilgi veririm benden haber bekleyen arkadaslar var asilarimi oldum ama daha dogurmadim bi sıkıntı varmı yokmu diye ben bilgi vercem hepinize de

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok iyi olur canım allahın izniyle olmaz bi sıkıntı inşallah hayrıyla gelsin minnoş ☺️🥰
Amin canim insallah bakalım ara ara sancilarim oluyo gün içinde ve geceleri ama düzenli değil sanki bir 10 dakka ya dusuyo sancı gelmesi bir 2 saate cikiyo bir yarim saate dusuyo çözemedim valla ama nişan falan gelmedi suyumda gelmedi bakalım sağlıkla doguralim insallah bir avazda

Tüm sayfalar yüklendi.