Yanlız kalmak

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Baharrr tarafından oluşturulan Yanlız kalmak başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,559 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yanlız kalmak
Konbuyu başlatan Baharrr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ayy keşke bizimki gitse de hiç gelmese tek kalmak gibisi yok valla mis çocuklar bile onun çıkardığı kadar iş çıkarmıyor😒
😃😃😃😃 benimkide yarın gidecek Allah ın izniyle şimdiden diyor nasıl kalacan tek başına senin annemin yanına götüriyim diye ama ben biraz kalıp ailemin yanına gidicem

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İyi geceler kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız ben buna şükür iyiyim ama bir kaç konu yüzünden üzgünüm eşim maddi durumlardan dolayı istanbula gidecek çalışmaya eşinden ayrı kalan varmı hiç daha öncede kalmıştım ama bu sefer 4 ay filan kalacak 😔
Ya canım canınız sağolsun biz evlendik evleneli ayrıyız maalesef bir oğlum da doğuma yakın işten çıkarıldı geldi 5 ay yan yana kaldık canım bir de ikinci vefat eden bebegim de iki ay birde bu sene ev yapılırken iki ay 8 senedir hep ayrıyız çok zor gerçekten kızımda plansız doğum olduğu için bizde deprem nedeniyle bursa dydk orada doğuma da gelemedi iki günlüktü gelebildi seninki kısa süreliğine şükür rabbim başka ayrılık vermesin ilk defa diye size Zor gelebilir

Tüm sayfalar yüklendi.