Yardım 39+4:(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rabiaenes40 tarafından oluşturulan Yardım 39+4:( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,302 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım 39+4:(
Konbuyu başlatan Rabiaenes40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rabiaenes40

Rabiaenes40

Kayıtlı Üye
rank
39+4 hamileyim ve bgun kontrole gittim ultrosana göre de 40 haktalık gözüküyorum 1 santim açılmam varmış 2 kere nts çekildi birinde sancım çıktı 2.sinde çıkmadı ve eve gönderdiler doğumum yakınmı acaba tecrübeli anneler yazabilirmi belden ağrım var sol bacağımda uyuşuyo

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Acılma varsa 1 2 gun ıcınde dogum olur canım sancın düzenli olarak giriyor dinlenince gecmıyorsa dogum baslamıs tır artık

Rabiaenes40

Kayıtlı Üye
rank

Rabiaenes40

Kayıtlı Üye
rank

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
39+4 hamileyim ve bgun kontrole gittim ultrosana göre de 40 haktalık gözüküyorum 1 santim açılmam varmış 2 kere nts çekildi birinde sancım çıktı 2.sinde çıkmadı ve eve gönderdiler doğumum yakınmı acaba tecrübeli anneler yazabilirmi belden ağrım var sol bacağımda uyuşuyo
Yakın canm ılık duş al rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canm

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol yuruyun merdiven inin cikin , hurma yiyin , ahududu yapragi cayi icebilirsiniz. Ins tez zamanda hayirlisiyla alirsinix kucaginiza

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar