Sorum var Yardım edebilecek olan var mı (deprem)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Yardım edebilecek olan var mı (deprem) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,541 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım edebilecek olan var mı (deprem)
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 paşa 1 prenses annesi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim dayım ve ailesi teyzemler benim ailem dışarda ben Adıyamanlı yım ve çok ihtiyaç var herkese elinden geleni yapabilen varsa bana yardımcı olursanız çok sevinirim 😥
Çok çok geçmiş olsun Rabbim yar ve yardımcınız olsun canım 🤲ailenin gidebileceği yerler

Ekli dosyalar

• IMG_20230207_151731.jpg
    IMG_20230207_151731.jpg
    392.7 KB · Görüntüleme: 49

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kızlar yardım tırı geliyor ama hemen köylere gitmeden bitiyor bizim öbür köyde herkes imkanı ile yapmış bir yerler çadır vs yok Allah yardım etsin yollar darmadağın Gölbaşı Adıyaman yolu çökmüş ondan sonra ilerisi erkenek tüneli daha beter çöktü Adıyaman da göçük altında olan çok ve yardım çok zor gider yol berbat

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Adıyaman çok zor durumda ev kalmadı ordada her yer dümdüz oldu özellikle besni ve merkez tarafı komple tuzla buz oldu yollar çöktü yarıldı ölü sayısı çok bugün bi kuzeninin çocuğunu daha ölü çıkardılar çok kötüyüm gerçekten 🥺
Diyecek söz yok artık😥

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar