Yardım edebilir misiniz gebelikte bıçak saplantısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İlknur ayy tarafından oluşturulan Yardım edebilir misiniz gebelikte bıçak saplantısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 741 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım edebilir misiniz gebelikte bıçak saplantısı
Konbuyu başlatan İlknur ayy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül (❤Eda&Ela❤)

İlknur ayy

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ben şuana kadar kafaya takmıyordum ama önemli falan dediler. Benim arada bıçak saplantısı gibi saplantım oluyor. Kısa süreliğine en fazla 20 saniye belki ama o an hareket bile edemeyecek gibi hissediyorum. Bu normal mi sizce? Hamile olduğum öğrenilince idrar ve idrar kültürüme bakılmıştı temiz çıkmıştı.

İlknur ayy

Kayıtlı Üye
rank
Kaç haftalık hamilesin canim
10+4 şuan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bi doktrna dns istersen cnm
Birde şey idrara sıkıştığım anda tuvalete gitme isteği duyduğum anda bu batma artıyor

Bi doktrna dns istersen cnm
Birde şey idrara sıkıştığım anda tuvalete gitme isteği duyduğum anda bu batma artıyor

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
En iyisi doktora sor cnm geçmiş olsun

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Hanımlar ben şuana kadar kafaya takmıyordum ama önemli falan dediler. Benim arada bıçak saplantısı gibi saplantım oluyor. Kısa süreliğine en fazla 20 saniye belki ama o an hareket bile edemeyecek gibi hissediyorum. Bu normal mi sizce? Hamile olduğum öğrenilince idrar ve idrar kültürüme bakılmıştı temiz çıkmıştı.
Bende de oluyodu karnimin yanlarina sanki bıçak gibi saplaniyodu agri nefesimi kesiyodu sanki agrisi sanirim gaz sancilariydi afedersin tuvalete gidince geciyodu sizinde oylemi acaba

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
10+4 şuan

Doktoruna danış canım öyle siddetliyse önemli birsey olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar