yardım edin bana kafam çok karıştı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice _07 tarafından oluşturulan yardım edin bana kafam çok karıştı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,902 kez görüntülenmiş, 105 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı yardım edin bana kafam çok karıştı
Konbuyu başlatan Hatice _07
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

Hatice _07

Kayıtlı Üye
rank
Bn 6aylık evliyim ama bnmde senin gibi gecen aydan başladım test yapmaya hep negatif çıktı yanı ozanlar daha adetimin günü bile gelmemişti sonra bekledim adetimin günü geldi tabi Bn hala bebek var sevinci var içimde sonra kahverengi renk geldi iki üç gün kesildi onun için hastaneye gitmiştim ve gittiğimde 2 hafta olmuştu doktor gebelik şimdilik görünmüyor dedi doktor tm ozmn dedim çoçuk yok dedim kafamı toparladım herkesede söyledim bebek yok Bn hamile değilim diye ondan sonra bu ayda üç gün oluyor bugune gelmedi ama bakalım bugun demi gelmiycek bakcam Bi

Meryem

Kayıtlı Üye
rank
Ben 10yıldır bekliyorum gebelik bu ay nasıl oldu bilmiyorum 7gündür geçiktim iki gündür bulantı sık idrara çıkma gibi vs çekiyorum okadar hayal kırıklığı yaşadımki elim teste varmıyor sabahı iple çekiyorum uyku haram bu gece ya yıkılacam ya hayata tutunacam🙈🥺🙏
İnşallah vardır ya bizede güzel haber alırsan verirsen çok sevinirim 😊

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Hatice hanım benim reglim 8 gün gecikti öyle test yaptım pozitif çıktı biraz daha bekleyin. Geçen hafta doktora gittim bebeği zor gördü geç döllenmeden dolayı sizde biraz bekleyin dikkatli olun inşallah hamilesinizdir sağlıkla kucağınıza alırsınız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar