Yardım edin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleynapost tarafından oluşturulan Yardım edin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,018 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım edin
Konbuyu başlatan Aleynapost
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Filiz068283

Aleynapost

Kayıtlı Üye
rank
Benim durumum hiç iyi değil hamile halimle tek başıma kaldım eşim yok ailem yok yardım isteyebilecem kimsem yok son çare burdan yardım istiyorum lütfen elinde olanlar bana yeni doğmuş bebek kıyafetleri ve eşyaları yardımın da olsun lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekkürler

teşekkürler

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Benim durumum hiç iyi değil hamile halimle tek başıma kaldım eşim yok ailem yok yardım isteyebilecem kimsem yok son çare burdan yardım istiyorum lütfen elinde olanlar bana yeni doğmuş bebek kıyafetleri ve eşyaları yardımın da olsun lütfen bana yardımcı olun şimdiden teşekkürler

teşekkürler
Cok üzüldüm senin adını kuzum bende seninle aynı durum dayım hic kimse yok yanımda ☹️

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank

teşekkürler
Aile ve Sosyal Hizmetler Ankara İl Müdürlüğü
3,0(51)
Devlet Dairesi

(0312) 418 66 62

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank

teşekkürler
Canım böyle durumlarda belediyeler yardımlarda bulunuyor başvuru yaparak durumunu anlatabilirsin her konuda mama bez bebek kıyafetleri ve her konuda yardımcı oluyorlar bir araştır istersen Rabbim yardımcın olsun çok zor bir durum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar