Yardım hiç temizlik yapmadım sıkıntı olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevgi tarafından oluşturulan Yardım hiç temizlik yapmadım sıkıntı olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,101 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım hiç temizlik yapmadım sıkıntı olur mu
Konbuyu başlatan Sevgi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sevgi

Sevgi

Kayıtlı Üye
rank
12 +2 gnlk hamileyim temizlik hiç yapmadım şimdiye kadar yavaş yavaş yapma bir sıkıntı olurumu

nursen

Kayıtlı Üye
rank
her gebelik bir değil doktorum bana kızmıştı eline süpürge bile almaman gerek ilk 3 ay düşük tehlikesi sonrası için erken doğum.bu yüzden dikkatli olmal gerek yavaş ve dinlenerek iş yaparken ağrı kasılma oluyor bırakmak gerek

Sevgi

Kayıtlı Üye
rank
Ben doğuma kadarda yaptım bi sorun yaşamadım
Bnde korkuyorum birşey olur dıye birde ara sıra mide eksimeis oluyor normali
her gebelik bir değil doktorum bana kızmıştı eline süpürge bile almaman gerek ilk 3 ay düşük tehlikesi sonrası için erken doğum.bu yüzden dikkatli olmal gerek yavaş ve dinlenerek iş yaparken ağrı kasılma oluyor bırakmak gerek
Evet hafıften agrı oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben doğuma kadarda yaptım bi sorun yaşamadım
Ben yaparken korkuyorum snro fazla ayakta durdum zaman belim arıyor bide ara sıra mide ekşimesi oluyor normlmi acaba

Son düzenleme:

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Yani bende yaptım ama insan kendini daha iyi bilir sen kendini iyi hissediyorsan tehlikeli bir hamileliğin yoksa yapabilirsin bence tabi cok ağır iş yapmamak kaydıyla

nursen

Kayıtlı Üye
rank
Bnde korkuyorum birşey olur dıye birde ara sıra mide eksimeis oluyor normali

Evet hafıften agrı oluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben yaparken korkuyorum snro fazla ayakta durdum zaman belim arıyor bide ara sıra mide ekşimesi oluyor normlmi acaba
ağrın varsa kendini yoruyorsundur hemen sırt üsttü yatıp dinlen arlanı yastıkla destekle mide ekşimesi normal gebelikte olan şeyler

nursen

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkür ederim canm saol
rica ederim.kimseyi dinleme bu dönemler bizim dinlenme dönemimiz,iş yaparak vücudunu yorma bazı şeyler yerine gelmiyor ben ikinci gebeliğimde ev işi ilk çocuk derken erken doğum yaptım kese yırtılmış içerde o yüzde işler çokda önemli değil gebeliğin başında ağrılı basladıysa bol bol dinlen.ilk gebeliğimde hersey yaptım ama bir gram ağrım yoktu bu yüzden her gebelik aynı değil dikkat et dinlen işler bitmez

Sevgi

Kayıtlı Üye
rank
rica ederim.kimseyi dinleme bu dönemler bizim dinlenme dönemimiz,iş yaparak vücudunu yorma bazı şeyler yerine gelmiyor ben ikinci gebeliğimde ev işi ilk çocuk derken erken doğum yaptım kese yırtılmış içerde o yüzde işler çokda önemli değil gebeliğin başında ağrılı basladıysa bol bol dinlen.ilk gebeliğimde hersey yaptım ama bir gram ağrım yoktu bu yüzden her gebelik aynı değil dikkat et dinlen işler bitmez
Dgru dıyosun canm okadar ugrasıyoruz Bi iş Yapca dıye tehlikeye atmamak lazım cok şükür agrım olmuyor ama gece uyurken karnmda kasılmalar oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar