Sorum var Yardım istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse@bahar tarafından oluşturulan Yardım istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 397 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım istiyorum
Konbuyu başlatan Ayse@bahar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayse@bahar

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Bazen düzensiz olan adetlerden sonra gebelik oluyor ☺️ iyi düşünün iyi olsun. Doktora mutlaka gidin belki başka hormonel sebebler vardır. Geciktiniz mi bu ay ?

Masal Ada56

Kayıtlı Üye
rank
son 3aydir adetim düzensiz gidiyor pazartesi günü doktora gideceğim
39yasindayim menepoza girmem degilmi bilgisi olan var mı
Tabiki herkesin vücudu bünyesi aynı değil ama benim amcamın Eşide sizin yaşlarda menapoza girdi. Doktorlar erken menapoz dediler ona. Oda son zmnlar sürekli olarak düzensiz girdiğini söyledi. Tedavi oldu ama malesef yinede menapoza girdi.

S

Sevgi42

Guest
Bi yerde okumuştum. Kadın adet düzensizliği yaşıyormuş. Sonra kontrole gitmiş 3aylik hamileymiş meğerse. Belki sizinde öyledir

Ayse@bahar

Kayıtlı Üye
rank
Bi yerde okumuştum. Kadın adet düzensizliği yaşıyormuş. Sonra kontrole gitmiş 3aylik hamileymiş meğerse. Belki sizinde öyledir
canım keşke öyle olsa ama bilmiyorum içimde çok az umut var şimdi hastanedeyim sonuçları paylaşırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canım keşke öyle olsa ama bilmiyorum içimde çok az umut var şimdi hastanedeyim sonuçları paylaşırım
kızlar kontrole gittim sonuçları alamadım ama sonuçları arkadaşımın doktoruna sordurdum hiçbir sorunumun olmadığını ogrendim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.