Yardım lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse efendiyeva tarafından oluşturulan Yardım lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,262 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım lütfen
Konbuyu başlatan Ayse efendiyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnci GÖKTUĞ

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk qebeliqmde olmustu düşük riski demiş 2 qün hastanede yatmıştım sonrasında bol bol dinlen ayakta durma demsti doktr bol bol dinlenin

Busrasencanamal

Kayıtlı Üye
rank
7+1 haftalık hamileyim 2 gündür kahve renkli akıntım var normalmidir?🥺
Hiç belli olmaz normalde kahverengi akıntı gelebiliyor hamilelikte ama bazı durumlarda bu ciddi bir risk teşkil edebiliyor o yüzden mutlaka doktorunuzla görüşmelisiniz ultrasonda kontrol eder bir sorun olup olmadığını hemen anlarlar zaten inşallah önemli bişey yoktur çok geçmiş olsun

Ayse efendiyeva

Kayıtlı Üye
rank
İlaç kullanıyor musun
Hayr🥺Doktorla konuşduk yarın gidicez🥺🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hiç belli olmaz normalde kahverengi akıntı gelebiliyor hamilelikte ama bazı durumlarda bu ciddi bir risk teşkil edebiliyor o yüzden mutlaka doktorunuzla görüşmelisiniz ultrasonda kontrol eder bir sorun olup olmadığını hemen anlarlar zaten inşallah önemli bişey yoktur çok geçmiş olsun
Doktorla konuşduk normal diyil söyledi.Yarn gel ultrasondan kontrol edcez dedi

G

Gunes

Guest
Soru sorma yerine yazamadim da. Bisi sorucam 26 haftalik hamileyim bel ve bacak agrm cok fazla benm gbi olan varmi acaba doktorum iznde oldugu icn gdemyrm da

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar