Yardım lütfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse efendiyeva tarafından oluşturulan Yardım lütfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,257 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım lütfen
Konbuyu başlatan Ayse efendiyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İnci GÖKTUĞ
K

Kizçem

Guest
Benimde ilk hamileligimde sorun olmadı ama ikinci hamileligimde 8 haftalikken kahverengi lekelenmem oldu doktora gittim ultrasonla kontrol etti sikinti gözükmüyor artmadigi yada kirmizi olmadığı sürece sorun yok demisti 3 gün az az geldi sonra kesildi sukur sagsalim 27. Haftaya geldik şu anda mutlaka doktoruna görün cnm

Ayse efendiyeva

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk hamileligimde sorun olmadı ama ikinci hamileligimde 8 haftalikken kahverengi lekelenmem oldu doktora gittim ultrasonla kontrol etti sikinti gözükmüyor artmadigi yada kirmizi olmadığı sürece sorun yok demisti 3 gün az az geldi sonra kesildi sukur sagsalim 27. Haftaya geldik şu anda mutlaka doktoruna görün cnm
Gitdim bi problem yok 🥺🙏Çok şükür

İnci GÖKTUĞ

Kayıtlı Üye
rank
Sizi korkutmak istemem bnim ilk gebeligimde lekelenmem oluyodu bn onemseyip gitmedim doktora. Bi 10 gun sonra gittigimde maalesef bebegimin kalbi durmustu. Simdi tekrr gebeyim cok sukur 32 haftaligiz bu bebeğimde en ufak seyi bile ihmal etmiyorum . O yuzden lutfen ihmal etmeyin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar