Yardım🦋

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan Yardım🦋 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,347 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardım🦋
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EbruSamir❤

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar merhaba anne sütü ile beslenen Bebişlerin genelde burnu tıkanıyormuş, bizde de o sorun var acaba bebişlerinizin burunlarını nasıl temizliyorsunuz biz 2 aylığız 🙈🦋
Merhaba canım gözün aydın rabbim.hayirli bir şekilde büyütmeyi nasp etsin insallah 🤲🙏🥰 biz fizyolojik serumla temizliyoruz ve otribebe nin adaptörü ilede cekiyorum ve fazlasıyla rahatlıyor 🤗

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Uyumadan önce yapsam gece sknti olmaz dimi canim yaptim 2 kerede var yine biraz onuda oyle yapim dedimm
Olmaz canım ben genelde uyutmadan önce sıcak bi duş aldırıyorum banyoda burnu biraz daha açılıyor zaten hemen üstünü giydirdikten sonra yapıyorum emzirmemle uyuyakalıyor zaten rahatlıyolar

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Son birsey daha sorucam canim benim bebegim 33 gunluk sknti olmaz dimi🥰🥰🤦‍♀️🤭🤭
Yok bitanem olmaz ama şırınganın tamamını doldurma ona çok gelebilir 5milim yerine 2 milim çek 1 milim birine 1 milim diğerine sık ters çevir hafif hafif sırtına vur biraz çıkar öyle sonra da yan yatırarak burnunu aspiratör yardımıyla temizle canım sırtüstü yatırmaki genzine gitmesin

EbruSamir❤

Kayıtlı Üye
rank
Yok bitanem olmaz ama şırınganın tamamını doldurma ona çok gelebilir 5milim yerine 2 milim çek 1 milim birine 1 milim diğerine sık ters çevir hafif hafif sırtına vur biraz çıkar öyle sonra da yan yatırarak burnunu aspiratör yardımıyla temizle canım sırtüstü yatırmaki genzine gitmesin
Tuh 5 ml yptm ona ben yaa neyse gece az yapim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tuh 5 ml yptm ona ben yaa neyse gece az yapim
Tesekkür ederim canim coook saol.🥰🥰🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar