Yardıma ihtiyacımız var 🙏🏼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Küçükanne tarafından oluşturulan Yardıma ihtiyacımız var 🙏🏼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,648 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardıma ihtiyacımız var 🙏🏼
Konbuyu başlatan Küçükanne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asmin❤Asaf
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Küçükanne

Kayıtlı Üye
rank
Post açmıştım zaten maddi olarak şuan çok zor durumdayız doğurdum doğuracağım kızımın bezzi bile yok eşim kira fatura yetemiyor 😔 sıkıştırmak istemiyorum onu daha fazla yardım alacağım kimse yok bebeğinizin küçülen kıyafet bez biberon vs gibi malzemelerini kızımla paylaşır mısınız çok duacınız olurum 🙏🏼😔

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Yardım konusunda çok fazla suistimal edilebilecek konu. Bağlı bulundugunuz muhtarlık belediye kaymakamlık ve büyükşehire başvurabilirsiniz. Forum içerisinde yardım konuları suistimal edildiginden dolayı yasaktır. !

Küçükanne

Kayıtlı Üye
rank
Canım forum içerisinde bu tür konular fazlaca suistimal edildiğinden dolayı yardım talep etmek yasaktır.

İnternet ortamı yerine bağlı bulunduğunuz muhtarlık, belediye, kaymakamlık , ve büyükşehire başvurabilirsiniz.

Çok kez yardımda bulunan kişilerin varlıklı olduğu topladığı yardımları sattığı ve gerçekten doğru olmadığından dolayı yasaklanmıştır.

Umarım başvurunuza sonuç alırsınız.
Bu arada istanbuldaysanız özel mesaj atabilirsiniz bana
Ankaradayız maalesef evet haklısınız gerçekten 😔🙏🏼

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...