Yardımcı olur musunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Yardımcı olur musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 998 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardımcı olur musunuz
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elifelif26

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 7 gün sonra kırkım oluyor ama yani ben 3 kere ilişkiye girdim tabi kanamam 22 ci gün durdu bide sezeryan oldum . Ama bendende sarı akıntı geliyor bide özüe dilerim vajinamdan öyle osuruk gibi ses çıkıyor nedenini anlamiyorum ☺🙈🙈🙈
Bende doğumdan sonra öyle oldum doktora gittim vajinadan çok yirtik olduğu oluyor dedi

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar cumartesi günü 40miz doluyo ama benim kanamam bitti sarı akıntı geliyor abdest almalimiyim birde dinimizce haram biliyorum 40 çıkmadan ilişki ama kanamam bitti oluyor mu biraz daha beklemelimiyiz?
40 günden sonraki gelen özür sayılır abdest tazelersiniz sadece. İlişki de serbest tabiki. Aman dikkat edin sıkı korunun 🙈

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
40 günden sonraki gelen özür sayılır abdest tazelersiniz sadece. İlişki de serbest tabiki. Aman dikkat edin sıkı korunun 🙈
Aynen 🤦‍♀️🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 7 gün sonra kırkım oluyor ama yani ben 3 kere ilişkiye girdim tabi kanamam 22 ci gün durdu bide sezeryan oldum . Ama bendende sarı akıntı geliyor bide özüe dilerim vajinamdan öyle osuruk gibi ses çıkıyor nedenini anlamiyorum ☺🙈🙈🙈
O hava aldığından oluyor 🤣🤦‍♀️ bendede oluyordu hamilelik öncesi nasıl korundunuz peki

Aynen 🤦‍♀️🤣

O hava aldığından oluyor 🤣🤦‍♀️ bendede oluyordu hamilelik öncesi nasıl korundunuz peki
Bendende sarı akıntı geliyor

Son düzenleme:
Aynen 🤦‍♀️🤣

Bendende sarı akıntı geliyor
Valla özür dilerim ama şöyle içeri boşalmıyodu öyle korunduk. Sonra kaçdı bikereden bişey olmaz dedi eşim işte o bikere şu an 33 günlük bir bebek haline dönüşü verdi 😀

Tüm sayfalar yüklendi.