Yardimci olur musunuz ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Yardimci olur musunuz ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 917 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Yardimci olur musunuz ?
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 71 günlük kızım var doymuyor sanırım arı mama versem sorun olur mu 1 kere verdim ama veren oldumu mamayi kabul etmiyor biberonlada yemiyor mama falan ?

...

Moderator
Mod
rank
Almıyor mama yemiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sanırım canım
Süt yapan yiyecekler denesen canım.4 çocuk büyüttüm hiç mama vermedim 6 ayına kadar.Bazen sütüm az oldu.Yinede vermedim canım.Sütümü arttıran yiyecek ve içecekler denedim çok şükür sütümde arttı.

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Erken arı mama için 4 ayı bitse iyiydi ben 4 ayda başlamıştım ek gıdaya süt artirici şeyler ye iç su kesinlikle günde 2...3 litre içilmeli

Elifelif26

Kayıtlı Üye
rank

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 71 günlük kızım var doymuyor sanırım arı mama versem sorun olur mu 1 kere verdim ama veren oldumu mamayi kabul etmiyor biberonlada yemiyor mama falan ?
Doymasa hiç durmaz ve kilo kaybı yaşar cnm eğer bol e bir durumun yoksa veren daha sık emzir üstünde çoğalır emmeye alışmış olabilir o yuzden agliyorda olabilir tsortunu köy yastığına olmadı sağlık ocağına götür bu baksınlar gaz olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar