Yardımm edin ne olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyecanlı anne tarafından oluşturulan Yardımm edin ne olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,029 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yardımm edin ne olur
Konbuyu başlatan Heyecanlı anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 veya 3 gündür uyku yok gözümde burnum tıkalı ne gece ne gündüz artık dayanamıyorum tuzlu su +zeytinyağı+viks+vazelin+duş+buhar artık aklınıza ne gelirse yaptım ama bana mısın demiyor. Ağzım açık kala kala boğazım kuruyor ağrıyor ve şişti ne olur bişey diyin ne açar bu burunu

Şenay 25

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 veya 3 gündür uyku yok gözümde burnum tıkalı ne gece ne gündüz artık dayanamıyorum tuzlu su +zeytinyağı+viks+vazelin+duş+buhar artık aklınıza ne gelirse yaptım ama bana mısın demiyor. Ağzım açık kala kala boğazım kuruyor ağrıyor ve şişti ne olur bişey diyin ne açar bu burunu
Canım geçmiş olsun öncelikle benimde öyle idi bende çok çektim günlerce ama sol tarafına yat birde burun açıcı sprey kullan iyi geliyor bir sıkıntı olmadı bende hamileyim.

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 2 veya 3 gündür uyku yok gözümde burnum tıkalı ne gece ne gündüz artık dayanamıyorum tuzlu su +zeytinyağı+viks+vazelin+duş+buhar artık aklınıza ne gelirse yaptım ama bana mısın demiyor. Ağzım açık kala kala boğazım kuruyor ağrıyor ve şişti ne olur bişey diyin ne açar bu burunuserum fizyolojikle temizleyip açabilirsin

Geçmiş olsun canm Serum fizyolojik ile temizleyip açabilirsin bebeğede herhangi olumsuz Bi etkisi olmaz

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Canım geçmiş olsun öncelikle benimde öyle idi bende çok çektim günlerce ama sol tarafına yat birde burun açıcı sprey kullan iyi geliyor bir sıkıntı olmadı bende hamileyim.
Bana vermedi eczane bugün doktor yazması lazım dedi bebekler için bile var onlardan bari verin dedim onu bile vermedi 😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dün bende senin gibiydim benim çocugun burun spreyi vardı kullandım uyudum sinir oldum resmen
Ben de 3 4 gecedir öyleyim ya tuzlu su bile çektim o kadar canım yandı ama hiç Bi işe yaramadı çok sinir bozucu uykum var uyuyamıyorum ne yapsam doktora gitsem verir mi bişey acaba

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar