Yarim doğumum var😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mehri tarafından oluşturulan Yarim doğumum var😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,040 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarim doğumum var😢
Konbuyu başlatan Mehri
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mehri

Mery

Kayıtlı Üye
rank
Meraba kizlar iki gundur tanisiyonum 180 100 sonunda gordum dusmuyor acili aradik ne yapdiysa dusmedi tansiyonum mecbur kalib hastaneye geldim yatis yapildi simdi cok sukur iyiyim vaktime 9 gun kalmisdi az once doktor atdan muayine yapdi yarina dogumun var hazirlas dedi😐cok korkuyorum òyle bil iki cocugumu komsu dogurmus heleki aksam doguranlarin sesini duyub hastaneden kacasim vardi anamm nasilda bagiriyorlar😂resmen kendi kendime diyordum sana lazimmiydu 3cu bebek😁 neyse kafanizi sisirmiyim guzel annesler yani 🤗Allah hepimizi bir avazda kurtarsin yar ve yardimcimiz olsun bebislerimizi sag salim kucagimiza alalim insallah🤗😍
Korkma canım diyeceğim de ister istemez heyecan korku oluyor ben ilk bebekte hiç bağırıp ağlamadım inleyerek geçti sancım acı eşigi ilede alakalı galiba bir avazda kolay rahat keyifli bir doğum olur inşallah bebeğinizi sağ salim alırsınız kucağınıza.

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım diyeceğim de ister istemez heyecan korku oluyor ben ilk bebekte hiç bağırıp ağlamadım inleyerek geçti sancım acı eşigi ilede alakalı galiba bir avazda kolay rahat keyifli bir doğum olur inşallah bebeğinizi sağ salim alırsınız kucağınıza.
Cox saxol canim insallah rahat olur 😕

Tüm sayfalar yüklendi.