Sorum var Yarın 2’li test var kızlar 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Yarın 2’li test var kızlar 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,725 kez görüntülenmiş, 83 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın 2’li test var kızlar 😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin kuzum amin 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah razı olsun canım

Şükür sonuçlar iyi çıktı canım 🙏🏻. Doktor kız görüyprum dedi ama yinede yanılma payı var dedi

Herkes öyle diyordu kuzum çok sağol bakalım inşallah yanılma olmaz 🙏🏻❤️

Amin canım amin 🙏🏻
Ay maşallah canım benim 💕 herşeyin hayırlısı olsun inşallah ya bir de kız olsa iyi olur gerçekten tabi sağlıklı gelsin de minnoş

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Ah valla helal olsun eşine bizim kide şiödi dört gözle kızını bekliyor aşırı heyecanlı 😍😍
Gerçekten erkeklerin kız çocuğa düşkünlüğü bambaşka her çocuk seviliyo ama kız çocuk çok farklı rabbim nasip edip kucağına alınca eşin ozaman anlar kız erkek farkını düşün evde 7 24 şebek bişey geziyo☺️rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin çok mutlu oldum senin adına 🌺

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Hemde çok ya erkek annesi oldum birde kız annesi olmak istiyordum rabbime bin şükür nasip etti 🙏🏻 bir de sağ salim kucağımıza aldık mı
ayyyyy canim çook şükür.Saq salim kucainiza alarsiz insAllah kiz annesi olmak bam basqa bir duyqu.Adina çokkkkk sevindim Ayşemmm

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gerçekten erkeklerin kız çocuğa düşkünlüğü bambaşka her çocuk seviliyo ama kız çocuk çok farklı rabbim nasip edip kucağına alınca eşin ozaman anlar kız erkek farkını düşün evde 7 24 şebek bişey geziyo☺️rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin çok mutlu oldum senin adına 🌺
Amin canım amin inşallah yanılma payı yoktur da prenses geliyordur 🤲🏻❤️

ayyyyy canim çook şükür.Saq salim kucainiza alarsiz insAllah kiz annesi olmak bam basqa bir duyqu.Adina çokkkkk sevindim Ayşemmm
Çok sağol canım benim ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.