Yarın Doğum Var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bir Mucize tarafından oluşturulan Yarın Doğum Var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,838 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarın Doğum Var
Konbuyu başlatan Bir Mucize
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu nasıl bir duygu selidir ,heyecan,endişe,korku,mutluluk... Bir sürü duygu aynı anda. Vakit hem geçsin hem geçmesin istiyorum. Bebeğimin karnımdaki hareketlerine o kadar alıştım ki. Bir de sezeryan doğum, vaktinden önce doğum. Sanki bebeğimin rahatını bozacakmış gibi hissediyorum 🥺🤷‍♀💕💕
Oyle dusunme kuşum yarin büyük gün bebegine kavusacaksin sarilacaksin yumuşacık 🤗🤗🤗kotu seyler dusunup uzme kendini ki sütün etkilenmesin rabbim yardimcin olsun 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnan canım onu kollarına aldığında ona dokunduğunda.Karnındaki hareketlerini aclarını herşeyi unutuyorsun.Ben doğumdan sonra sevinç heyecan o geceyi uyuyamıyorum.Çok güzel bir duygu.Rabbim isteyen herkese tattırsın🤗
Demi canim özellikle o ilk gunler cok duygu yüklü oluyor🤗

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu nasıl bir duygu selidir ,heyecan,endişe,korku,mutluluk... Bir sürü duygu aynı anda. Vakit hem geçsin hem geçmesin istiyorum. Bebeğimin karnımdaki hareketlerine o kadar alıştım ki. Bir de sezeryan doğum, vaktinden önce doğum. Sanki bebeğimin rahatını bozacakmış gibi hissediyorum 🥺🤷‍♀💕💕
Neden sezeryan peki inşallah sağlıkla gelir

Tüm sayfalar yüklendi.