Yarin ikili tarama testi yapilacak kizlar bakar misiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayı1907 tarafından oluşturulan Yarin ikili tarama testi yapilacak kizlar bakar misiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,250 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarin ikili tarama testi yapilacak kizlar bakar misiniz
Konbuyu başlatan Anneadayı1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hiraninannesi

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları yarın ikili tarama testi yapilicak ilk hamileligim 12 haftalık olduk ikili tarama testi sonucu geç mı çıkıyor? Ve doktorum yarın ultrasonda cinsiyet tahmini yapabilir mi

Rabia111

Kayıtlı Üye
rank
İkinci taramada cinsiyeti göremedi doktor. Bu zamanlarda çok yanıltıcı olabiliyor demisti. 14. Haftada net olarak söylüyorlar cinsiyeti

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ikili testi bilmiyorumda cinsiyet daha belli olmaz dun bende gittim perinatologa 13+6 haftalik gebeyim doktor iki hafta sonra bellu olur daha cok erken dedi

Rabia111

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler ve anne adayları yarın ikili tarama testi yapilicak ilk hamileligim 12 haftalık olduk ikili tarama testi sonucu geç mı çıkıyor? Ve doktorum yarın ultrasonda cinsiyet tahmini yapabilir mi
Ultrasonu hemen doktor veriyor ama kan tahlilini bir hafta sonra almıştık. Oda özel hastanede. Devlete gidiyorsan eğer bilemedim canım.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Doktrdan doktra deqisiyor kuşum ilk qebeliqimde 3 qun snra çıkmıştı cinsiyetini 2bucuk aylikken öqrenmistim. İkinci qebeliqmde 1 hafta snra cikti 18+6da cinsiyetini öqrendim ilki kadın doqum hastanesydi. Smdiki şehir hastanesi. Tecrübeli olunca nokta atışı oluyor kendine qüwenen doktrlar war. Guwenszler soylemiyruz yasak diyor 🙄

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Ultrason hemen belli oluyor doktor yazıyor e nabız sa görüyorsun ama devlette ise kan sonucun 10 gün veya 2 hafta dün bende yaptırdım banada bu şekil söylediler

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bi iki gün içinde çıkıyor canım ikili tarama testi, bende öyle oldu hastaneye de bağlı olup değişkenlik gösterebilir yanlız 15 16 haftalarda cinsiyette emin olursunuz doktor 14 haftada söylese yanılma payı oluyor. İçindeki kordanda gelişiyor çocukla birlikte bunu da erkek olarak algılayabiliyorlar 🦋 güzel doğumların olsun canım rabbim sağlıklı kucağına versin

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Bi iki gün içinde çıkıyor canım ikili tarama testi, bende öyle oldu hastaneye de bağlı olup değişkenlik gösterebilir yanlız 15 16 haftalarda cinsiyette emin olursunuz doktor 14 haftada söylese yanılma payı oluyor. İçindeki kordanda gelişiyor çocukla birlikte bunu da erkek olarak algılayabiliyorlar 🦋 güzel doğumların olsun canım rabbim sağlıklı kucağına versin
Teşekkür ederim .amin inşallah allah razı.olsun

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canim 1 hafta da cikar sonuc ben ozelde yaptirmistim sonucuda arayip ogrendim gitmedim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar