Sorum var Yarin sabah dokuzda doguma gidecem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Üç cocuk annesi tarafından oluşturulan Yarin sabah dokuzda doguma gidecem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 636 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yarin sabah dokuzda doguma gidecem
Konbuyu başlatan Üç cocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

leyla_13

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hepinizden dualarinizi bekliyorum bende kazasiz belasiz insallah bebegimi kucagima alırım biraz korku var icimde ama rabbim hayirlisini nasip etsin insallah
Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayi nasip etsin inşallah. Allah analı babalı büyütsün .Allah yardımcıniz olsun

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-25
Gebeliğinizin 18. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık dolma biber büyüklügünde.
Bebeğin sinirlerinde myelin kılıf oluşmaya başlar. kız bebeklerde tüpler oluşur. erkek bebeklerde cinsel organ oldukça belirgin hale gelir. Kan basıncınız oldukça
fazla düşer. artık istirahat halindeyken sol yana yatmalı. yatış veya oturur pozisyonda ayağa çok ani kalkmamak gerekir. iştahta çok fazla artış olur.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 20 cm ağırlıgı 210 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar hepinizden dualarinizi bekliyorum bende kazasiz belasiz insallah bebegimi kucagima alırım biraz korku var icimde ama rabbim hayirlisini nasip etsin insallah
İyi düşün iyi olsun sağ salim kurtulursunuz ikinizde inşallah canım benim 🤗😉 bize de haber ver 💕

Tüm sayfalar yüklendi.