Yatış Verildi❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Yatış Verildi❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,771 kez görüntülenmiş, 130 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yatış Verildi❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bager duha 👼🤍

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar Ağrım Çoktu Geldim Yatışım Yapıldı Rahim Ağzı Acılmış Doğum Hanede Yatıyorum
Kizlar Ağrım Çoktu Geldim Yatışım Yapıldı Rahim Ağzı Acılmış Doğum Hanede Yatıyorum
Yaaaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kıyamam bize de haber verrsn canım duam sizinle Allah yardım etsin inşallah yaaa seninle bugün konuşmuştuk bana da söylemiştin kıyamam inşallah yavrular zamanını bekler

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kuzum erken doğum diyorlar başka birşey demediler nst bagliyacaklar asenam çok yoruldum inanki sanki ben ben değilim halim hiç yok 😢😢😢
Sakin ol bir tanem eminellerdesin şu an doktordasın gerekli her şey yapacaklardı Sen sadece sakinliğini koru Allah'ım yar ve yardımcın olsun inşallah

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Allah sağ saglim bebeklerini kucağına nasip ettirsin cnm dualarım seninle beni haberdar et 🙏🤲
Allah razı olsun canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım derin derin nefes al bol bol dua et salavat getir bizde burdan dua edicez merak etme Allah'ın izniyle gelirlerse de sağ salim gelsinler inşallah canım benim Rabbim yardımcın olsun
Aleynam aminnnn Allah razı olsun sizden iyi ki varsınız

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar