Yatış Verildi❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Yatış Verildi❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,860 kez görüntülenmiş, 130 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yatış Verildi❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bager duha 👼🤍

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Amin birtanem amin inşallah sadece ağlamak istiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

26+6
Hayır Ağlama falan bak senden onlar etkilenir daha da ters şeyler olur O yüzden sakin ol derin derin nefes al Her şey oluruna bırak sen gerekeni yaptın takdiri Rabb'ime bırak tamam mı Allah'ım yar ve yardımcın olsun inşallah korktuğumuzu uğratmayacak sağ salim haber bekliyorum senden

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Hayır Ağlama falan bak senden onlar etkilenir daha da ters şeyler olur O yüzden sakin ol derin derin nefes al Her şey oluruna bırak sen gerekeni yaptın takdiri Rabb'ime bırak tamam mı Allah'ım yar ve yardımcın olsun inşallah korktuğumuzu uğratmayacak sağ salim haber bekliyorum senden
Ağlama hulyacim güçlü ol soğukkanlı ol

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
İnşallah canım benim inşallah haber vereceğim sana güzel dualrn için Allah razı olsun asenam 🤲🤲🤲🌹

Canım seni çok seviyoruz hep yanındayız unutma 💕
Canımsın özlemim ❤️❤️❤️

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah canım benim inşallah haber vereceğim sana güzel dualrn için Allah razı olsun asenam 🤲🤲🤲🌹

Canımsın özlemim ❤️❤️❤️
Canım arkadaşım dualarım sizinle güzel dostum 💕 inşallah her şey yolunda gidecek

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar