Yatış Verildi❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Yatış Verildi❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,863 kez görüntülenmiş, 130 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Yatış Verildi❤️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bager duha 👼🤍

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tek tek donemiyorum kusura bakmayın sanciyi durdurmaya çalışıyorlar şükür sancım az az dindi Rabbime şükürler olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim hepinizden razı olsun kızlar halka kanama olursa diye sürekli bakıyorlar
Canım benim şimdi nasılsın iyisin inşaallah sancıyı durdura bildilerse korkma dualarım senle inşaallah vakgi zamanında çocuklarını alırsın kucağl a

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın canım çok çok geçmiş olsun Rabbim zamanında sağlıkla kucağına almayı nasip etsin korkma hiç Allah a sığın yetiş ya fakih ahmet de inan çok tesirli fakih ahmet fatih sultan mehmedin hocası çok değerli bir zat ben doğumumda hep ondan medet umdum çok olumlu etkisi oluyor şu an nasılsın güzel annem 🌹

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Günaydın canım çok çok geçmiş olsun Rabbim zamanında sağlıkla kucağına almayı nasip etsin korkma hiç Allah a sığın yetiş ya fakih ahmet de inan çok tesirli fakih ahmet fatih sultan mehmedin hocası çok değerli bir zat ben doğumumda hep ondan medet umdum çok olumlu etkisi oluyor şu an nasılsın güzel annem 🌹
Allah'ım razı olsun birtanem senden doğum sancılarım başlamıştı durdurdular şimdilik elhamdülillah takip ediyorlar nst

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar tek tek donemiyorum kusura bakmayın sanciyi durdurmaya çalışıyorlar şükür sancım az az dindi Rabbime şükürler olsun

Rabbim hepinizden razı olsun kızlar halka kanama olursa diye sürekli bakıyorlar
Biraz daha sancinin durdurulmasi guzel olmus. Rabbim en guzelini biliyor. Hakkinda hayirlisi olsun inşallah 🤲

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum sancılarım şuan yok çok şükür normal odaya aldılar

Çok şukur inşaallah iyi olursun bende dokturumla konuşdum açılış varmış pessari ya dikiş atmak lazım korkoyorum çok erken 21hafdayım bilmiyorom nasıl olacak😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar