Yaz gribi oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Yaz gribi oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,937 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yaz gribi oldum
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Nehir

Kayıtlı Üye
rank
Bogaz agrisi ve burun akintisi var kimseyi cagirmam evime bende gitmem disari asla cikmam mecbur kalmadikca yasayan var mi
Aynen valla canım bende iki gün önce atlattim valla canım hamilelik bide o olunca çok zor oluyor gerçekten rabbim sifa versin inşallah canım bebeğini sağlıkla kucagina almayı nasip etsin inşallah

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Ihlamur nane limon kusburnu zencefil canım bunları ıcıyorum bol su bide meyve dun ıyıdım biraz ıcmedım ama bugun yine aynı oldum ıyılesene kadar devam edecem

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Bogaz agrisi ve burun akintisi var kimseyi cagirmam evime bende gitmem disari asla cikmam mecbur kalmadikca yasayan var mi
Çok geçmiş olsun canım .Burun akıntısı için ıslak mendil kullan çok işe yarıyor kesiyor bende olduğunda sürekli kullanırım keser . Yeşil sabun varsa yıkan onunla yaz gribi öyle geçiyor bide limonlu çay muhakkak iç . Ben gebelikte iki defa grip oldum kullandığım doğal yöntemler bunlar oldu ve işe de yaradı

Büşracık

Kayıtlı Üye
rank
Bende yeni hamile olduğumu öğrendiğimde grip olmuştum çok ağır geçti Bi 20 gün öyle kaldım çok şükür geçti rabbim yardımcın olsun çok zor geçiyor ben boğazım için yarım kaşık toz zencefil iki kaşık keçi boynuzu veya pekmez bir kaç damla limon karıştırıp yedim çok iyi geldi dene bence inş sende faydasını görürsün çok geçmiş olsun🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar