Yaz gripi cok fena 😔😓

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan Yaz gripi cok fena 😔😓 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 488 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yaz gripi cok fena 😔😓
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Zeynep Aliyeva

Kayıtlı Üye
rank
Yurtdışına cikmistim geldigimden beri havadanmi bilmem grip oldum burasi cok sicakmis soguk suyu ictim dondurmayi yedim simide günlerdir boğazım ağrısı da gecmiyor gripta geceleri uyuyamiyorum 😥😤🤧doktora gittim taylolot gibi ilac verdi hala gecmiyor bir oneriniz varmi sicakta grip olmak cok fenyamis

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yurtdışına cikmistim geldigimden beri havadanmi bilmem grip oldum burasi cok sicakmis soguk suyu ictim dondurmayi yedim simide günlerdir boğazım ağrısı da gecmiyor gripta geceleri uyuyamiyorum 😥😤🤧doktora gittim taylolot gibi ilac verdi hala gecmiyor bir oneriniz varmi sicakta grip olmak cok fenyamis
Geçmiş olsun canım bol bol su iç c vitamini tüket limon kaynat iç, tylolhot yasak normalde verilmez gebelere ama

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Canm boğazını bi yazmayla bağla gece uyurken hiçbirşeyin kalmaz grip içinde bol su ve meyve tüket

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar