Yeğenim 🤲

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Yeğenim 🤲 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,452 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Yeğenim 🤲
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler güzel haberler yazmak isterdim ama akşam saatlerinde tekrar yeğenimi hastaneye götürmüşler yatış verilmiş öksürük dakika da bire çıkmış ciğerden atamamış sanırım bronkoskopi ye alacaklar sanırım kardeşime ulaşamadım merak eden anneler için yazmak istedim Allah hepinizden razı olsun çok dua ettiniz Rabbim sizlere sor gün göstermesin haber alır almaz inşallah güzel haber yazacağım 🤲🤲

Nur34

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler güzel haberler yazmak isterdim ama akşam saatlerinde tekrar yeğenimi hastaneye götürmüşler yatış verilmiş öksürük dakika da bire çıkmış ciğerden atamamış sanırım bronkoskopi ye alacaklar sanırım kardeşime ulaşamadım merak eden anneler için yazmak istedim Allah hepinizden razı olsun çok dua ettiniz Rabbim sizlere sor gün göstermesin haber alır almaz inşallah güzel haber yazacağım 🤲🤲
Güzel haberlerle yazarsın inşallah canm rabbim birdaha yaşatmasın hayrlsiyla çıksın hastaneden inşallah rabbim size bağışlasın 🤲

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Güzel iyi haberleri bekliyoruz canim inşallah iyi olucak Rabbım yar ve yardımcısı olsun inşallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim Allah yardımcısı olsun hayırlı haberlerini alırsın inşallah kıyamam yavrum atlatır inşallah bi an önce 🙏 haber alınca yaz mutlaka

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim Allah yardımcısı olsun hayırlı haberlerini alırsın inşallah kıyamam yavrum atlatır inşallah bi an önce 🙏 haber alınca yaz mutlaka
Şimdi konuştum canım yarın sabah operasyona alacaklarmış şimdi yatışı yapılıyormuş antibiyotik verilecekmiş damardan birde rahat nefes alsın diye burnuna birşey takılacakmış tam ne anlayamadım ama sabah kesin alacaklar dedi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi konuştum canım yarın sabah operasyona alacaklarmış şimdi yatışı yapılıyormuş antibiyotik verilecekmiş damardan birde rahat nefes alsın diye burnuna birşey takılacakmış tam ne anlayamadım ama sabah kesin alacaklar dedi
Anladım canım geçmiş olsun tekrardan inşallah atlatır bi an önce. Hastanede gözetim altında olması daha iyi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar