Yemek derdi çeken varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Yemek derdi çeken varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,304 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yemek derdi çeken varmı
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalık hamileyim en kısa sürede ne yaparım da ayakta az durur derdindeyim kahvaltıyı bile evde biri yoksa sadece atistirarak yapıyorum 😔 çok halsizim ve gün geçtikçe artıyor

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Annişler nasılsınız kuzular bu akşam yemeği derdi ne ya kendimi aşçı zannediyorum bazen halim hiç yok yoruluyorum resmen benim gibi akşam yemeğini kahvaltıda düşünen varmı 😐😐😐27 haftaligim
Koltuğa uzanmisim akşama ne pisircem diye kara kara düşünüyorum henüz daha bulamadım 😀😀 eşim ikinci gün kalan yemeği yemiyor her gün mecburen farklı yemek yoruldum valla yapmaktan değil yaparken sandalye koyuyorum tüpün başına kesiceklerimi oturarak kesiyorum de düşünmek yoruyor beni 😀😀

Ulduz.

Kayıtlı Üye
rank
Annişler nasılsınız kuzular bu akşam yemeği derdi ne ya kendimi aşçı zannediyorum bazen halim hiç yok yoruluyorum resmen benim gibi akşam yemeğini kahvaltıda düşünen varmı 😐😐😐27 haftaligim
Canim benim en büyik derdim kahvalti seherler uyanmak zor oluyo amma koca işe gidiyo kahvalti isdiyor 🤨cok zorlaniyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Koltuğa uzanmisim akşama ne pisircem diye kara kara düşünüyorum henüz daha bulamadım 😀😀 eşim ikinci gün kalan yemeği yemiyor her gün mecburen farklı yemek yoruldum valla yapmaktan değil yaparken sandalye koyuyorum tüpün başına kesiceklerimi oturarak kesiyorum de düşünmek yoruyor beni 😀😀
🤣🤣🤣buna cok güldim canim ya

🤣🤣🤣buna cok güldim canim ya

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim en büyik derdim kahvalti seherler uyanmak zor oluyo amma koca işe gidiyo kahvalti isdiyor 🤨cok zorlaniyorum
Kız kahvaltı kolay geliyo hazır peynir zeytin reçel koy çayı bırak yanına patates yumurta bişeyler kızart yeter akşam bi çeşitle bitmiyo çorbası yemeği pilavı makarnası içeceği tatlısı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kız kahvaltı geç ben yatağa girince düşünmeye başlıyorum yarın akşam ne yapcam diye 😂😂😂
Aynen gece bazen yarın ne yapsam diye düşünüyorum

Ben sabahı yemeden ögleni ögleni yemeden akşamı düşünrüyorum acim doymuyum
Kız bende çok yerim ama bazen hiç halim olmuyor

Ben sabahı yemeden ögleni ögleni yemeden akşamı düşünrüyorum acim doymuyum
Kız bende çok yerim ama bazen hiç halim olmuyor

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bende bezdim her akşam ne yapacagim derdi bide çalışıyorsan öncesinde eve geldiğimde annem gelip yemeğimi yapar çocuğuma bakar çıkar giderdi canım benim şimdi pek gelmiyor evdeyim diye hem oğlumla akşama kadar aktivite hem hamilelik hem yemek temizlik vs derken tamamen bosluktayim ...

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar