Yemek derdi çeken varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sıbelmamı tarafından oluşturulan Yemek derdi çeken varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,335 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yemek derdi çeken varmı
Konbuyu başlatan Sıbelmamı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim en büyik derdim kahvalti seherler uyanmak zor oluyo amma koca işe gidiyo kahvalti isdiyor 🤨cok zorlaniyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

🤣🤣🤣buna cok güldim canim ya

Bende kalkıyorçyorum 7 de börek ısıtıyorum herife tam uyuyacam derim benim 7de oglaan uyanır uyuyamam

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim en büyik derdim kahvalti seherler uyanmak zor oluyo amma koca işe gidiyo kahvalti isdiyor 🤨cok zorlaniyorum

Ayakta duramıyorum çok almışım bir sandalye nereye gitsem götürüyorum peşime 😀

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende bezdim her akşam ne yapacagim derdi bide çalışıyorsan öncesinde eve geldiğimde annem gelip yemeğimi yapar çocuğuma bakar çıkar giderdi canım benim şimdi pek gelmiyor evdeyim diye hem oğlumla akşama kadar aktivite hem hamilelik hem yemek temizlik vs derken tamamen bosluktayim ...
Bende temizlik yapıyorum sonrada vücut agrıyor

Ayakta duramıyorum çok almışım bir sandalye nereye gitsem götürüyorum peşime 😀
Bazen hiç kolum kaldıramıyorum

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende temizlik yapıyorum sonrada vücut agrıyor

Bazen hiç kolum kaldıramıyorum
O durum bende oluyor şuan tezgah başında oturdum sandalyemi akşamı menüyü kararlastiriyorum şöyle pratik birşeyler yapım diye az az çünkü yarın tekrar yapıcam eşim saolsun masallah ertesi güne kalan yemeği yemiyor hergun farklı

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Annişler nasılsınız kuzular bu akşam yemeği derdi ne ya kendimi aşçı zannediyorum bazen halim hiç yok yoruluyorum resmen benim gibi akşam yemeğini kahvaltıda düşünen varmı 😐😐😐27 haftaligim
Benim de derdim benim kocada her yemegi yemez yemek yatigim zaman o gün başka yerde olur yemez yemek yapmadığım zamanda yemek ister zor bir durum🤔
Annişler nasılsınız kuzular bu akşam yemeği derdi ne ya kendimi aşçı zannediyorum bazen halim hiç yok yoruluyorum resmen benim gibi akşam yemeğini kahvaltıda düşünen varmı 😐😐😐27 haftaligim

Benim ki de öyle
O durum bende oluyor şuan tezgah başında oturdum sandalyemi akşamı menüyü kararlastiriyorum şöyle pratik birşeyler yapım diye az az çünkü yarın tekrar yapıcam eşim saolsun masallah ertesi güne kalan yemeği yemiyor hergun farklı

Benim ki de öyle
35 haftalık hamileyim en kısa sürede ne yaparım da ayakta az durur derdindeyim kahvaltıyı bile evde biri yoksa sadece atistirarak yapıyorum 😔 çok halsizim ve gün geçtikçe artıyor
Ben de 35 im valla kızım olmasa bende yemek yapmam eşim evde olmasa ama kızım var onun için mecbur yemek yapıyorum hergun

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benim de derdim benim kocada her yemegi yemez yemek yatigim zaman o gün başka yerde olur yemez yemek yapmadığım zamanda yemek ister zor bir durum🤔

Benim ki de öyle

Benim ki de öyle

Ben de 35 im valla kızım olmasa bende yemek yapmam eşim evde olmasa ama kızım var onun için mecbur yemek yapıyorum hergun
O benm eşimde de var kuzum her yemeği yemez yemek yaparım bazen tok gelir o yemek ertesi güne kalır bu sefer onu yemez bugün yediği yemegi 1 hafta sonra yapım ben bu yemeği sevmiyorum niye yaptın der 😀

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank

Benim ki de öyle

Benim ki de öyle

Valla bazen hulkum yok cidden

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Ben bazen 1 gün önceden düşünüyorum. 1.5 yaşında kızım var. 52 günlük de bi bebeğim var. Eşim iş yerinde yer çoğu zaman ama kızımda olduğu için onun yiyebileceği şeyler yapmaya çalışıyorum. Şuan yine ne yapıcam onu düşünüyorum karar veremedim. Yemek düşünmek yapmasından daha zor geliyor.

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Benimde herkeste olduğu gibi akşam yemeği derdim var hergün buakşam ne yemek yapsam düşüncesi artık yoruyor valla her gün her gün aynı dert Allah'tandır sadece akşam yemeyiğidir 🤭sabah gidiyor kahvaltı falan hazırlayamam diyorum orda yap diyorum zaten öğlen yemeği de orda yer 🤫bi tek sorun akşam yemeği 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.