Yemek pişirme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Yemek pişirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,299 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yemek pişirme
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

Mlkzgr

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar hamileliğin ilk 3 ayında hiç yemek pişiremeyen oldu mu yemek pişirirken kokan ve yiyemeyen o yüzden de pişiremryen
Malesef bende fenayım ama kızım var mecbure kalkıp yapıyorum peceteye kolonya sikiyorum onu kokluyorum yada maske takıyorum.kendi yaptığımı yiyemiuorum ama en azından kızım aç kalmıyor.. ve mutfak camimim açık yapmaya çalışırken

Gülay Dilan Çellik

Kayıtlı Üye
rank
10 haftalık gebeyim Şahsen ben dışardan yiyorum yada eşim yapıyor çünkü öğürmekten yemek yapamıyorum yapsam bile yiyemiyorum
Evet bende öyle oluyorum 2 buçuk aylık gebeyim ama dün yemek evde yapmisim ağzıma zorla koydum gene kusmaya başladım evde yemek kokusu ev kokusu midem bulanıyor birde dışarda bazen yiyorum bazen annemlerde kaynanamda yemek yiyordum ama bu nasıl iş kendim evde yemeğim midemiz buladı acaba duzenir mi

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar hamileliğin ilk 3 ayında hiç yemek pişiremeyen oldu mu yemek pişirirken kokan ve yiyemeyen o yüzden de pişiremryen
Bende çok zorlanmıştım canım o salça kokusu özellikle beni çok etkiliyordu çift maske takarak yemek yapıyordum Dr kendini öyle alıştırma birkaç yaptıktan sonra geçer yoksa doğuma kadar tiksinirsin demişti maske taktım hep yemek yaparken ara ara balkona çıkıp nefes aldım o şekilde halletmiştim

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben ilk üç ay mutfağa adımımı dahi atamıyordum eşim yapiyordu ama onu bile yiyemiyordum sadece zeytin ve somunla geçirdim ilk üç ayımı gayet normal yani

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Evet bende öyle oluyorum 2 buçuk aylık gebeyim ama dün yemek evde yapmisim ağzıma zorla koydum gene kusmaya başladım evde yemek kokusu ev kokusu midem bulanıyor birde dışarda bazen yiyorum bazen annemlerde kaynanamda yemek yiyordum ama bu nasıl iş kendim evde yemeğim midemiz buladı acaba duzenir mi
Doktor 12. Haftadan sonra büyük ihtimal düzelir düzelmezse bile hafifler demişti kuzum sonra mide yanması falan başlıyormuş onun için ayrı ilaç veriliyormuş zaten

Tüm sayfalar yüklendi.