Yemek pişirme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Yemek pişirme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,298 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yemek pişirme
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedoss

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar hamileliğin ilk 3 ayında hiç yemek pişiremeyen oldu mu yemek pişirirken kokan ve yiyemeyen o yüzden de pişiremryen
Ben burnunu ağzımı kapatıp mecburen yapıyorum çünkü evde 3 çocuk var yemek zorundalar ben yiyemiyorum ama azda olsa biseyler hazırlıyorum çocuklar için 😣😣

İnşirah 0824

Kayıtlı Üye
rank
Ben burnunu ağzımı kapatıp mecburen yapıyorum çünkü evde 3 çocuk var yemek zorundalar ben yiyemiyorum ama azda olsa biseyler hazırlıyorum çocuklar için 😣😣
Allah yardımcın olsun canım
Benim ilk gebeliğim çocuk derdim yok
Memleketten de baya uzağım aylarca kirli kaldı mutfağım ama girip de bı bardağı bile yikayamadim şükür geçti o günler şimdi 26.haftadayiz

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar hamileliğin ilk 3 ayında hiç yemek pişiremeyen oldu mu yemek pişirirken kokan ve yiyemeyen o yüzden de pişiremryen
Benim üç aydan uzun sürdü her zaman kustugum için kendimi yapmadım mutfağa girmedim hiç simdi de hem ağrılar hem baş dönmesi olduğu için gene yapamıyorum kolay kolay

Tüm sayfalar yüklendi.