Yemek yiyememe sorunu olan ve koku hassasiyeti olan varmi aranizda kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Minemine tarafından oluşturulan Yemek yiyememe sorunu olan ve koku hassasiyeti olan varmi aranizda kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 802 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yemek yiyememe sorunu olan ve koku hassasiyeti olan varmi aranizda kizlar
Konbuyu başlatan Minemine
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar 24. Haftamdaym 10 kg vermistmhic birsey yiyip icemiyirdum su siralar bi nebzede olsa rabbime sukur az iyiym ama hersey bana kokuyor ve her koku sogan kokusu gibi geliyor kendimin ter kokusu gaz kokusu diski kokusu yemek kokusu bunlarin hepsi ayni igrenc kokuyr sizde boyle seyler yasiyor musunuz😔😔
Bnada oldu hele o çay kokusu kocamın kokusundan bile bihoş oluıdum ister istemez

Ü

Ümeyra

Guest
Merhaba kizlar 24. Haftamdaym 10 kg vermistmhic birsey yiyip icemiyirdum su siralar bi nebzede olsa rabbime sukur az iyiym ama hersey bana kokuyor ve her koku sogan kokusu gibi geliyor kendimin ter kokusu gaz kokusu diski kokusu yemek kokusu bunlarin hepsi ayni igrenc kokuyr sizde boyle seyler yasiyor musunuz😔😔
Evet bende aynı sorunu yaşıyorum

Minemine

Kayıtlı Üye
rank
Evet bende aynı sorunu yaşıyorum
Yaaa cok gecmis olsun cok zorrr😔😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kötü birşey o bende 4 ayıma kadar çektim sonra geçmişti Allah yardımcın olsun inşaallah
Amin insallah cok zor gercekten 6 ay bitti ama daha duzelemedim😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kötü birşey o bende 4 ayıma kadar çektim sonra geçmişti Allah yardımcın olsun inşaallah
Amin insallah cok zor gercekten 6 ay bitti ama daha duzelemedim😔
Ben ilk aylarda cok yawadim ilk 3 ayda canim yapa bilecek kimsen varsa o yapsin yemekleri mutfaka az girmeye caliş bende malisef yapacak kimsem.yokdu eşim mutfaka girse mutfaki yakar o yuzden bi mudet dişardan yedim tez tez evinin havasini deyiş
Sagolsun annem kayinvalidem idare ediyorlar onlarda olmasa ogluma bile bakacak halim yok sabir cekmekten baska carem yok malesef

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Bana bazen eşim bile kokuyordu. Benim sevdiğim duş jeli yıkanıp yatıyordu adam her akşam. Geçiyor zamanla. Ne seviyorsan onu ye, iç. Bebek senden beslenir, besinsiz kalmaz korkma. Doktorun belki vitamin yazar ekstra 👍🏻

Tüm sayfalar yüklendi.