Yemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevval tarafından oluşturulan Yemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,323 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yemek
Konbuyu başlatan Şevval
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şevval

Şevval

Kayıtlı Üye
rank

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün ne yemk yapmayı düşünüyorsunuz ben hem hastayım hem kararsızım
Ay valla en zor meslek ev hanimligi herşey sana bakiyo valla ben bugün etli yeşil fasulye yaptım kizlarimda yardımcı oldu sağolsun fasulye ayiklamama pilav salata bunlar var allah bereket versin napim son zamanlar bişey de yapamıyorum doğru düzgün 31+6dayim sağlıkla alalım bebeklerimizi insallah

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Ay valla en zor meslek ev hanimligi herşey sana bakiyo valla ben bugün etli yeşil fasulye yaptım kizlarimda yardımcı oldu sağolsun fasulye ayiklamama pilav salata bunlar var allah bereket versin napim son zamanlar bişey de yapamıyorum doğru düzgün 31+6dayim sağlıkla alalım bebeklerimizi insallah
Afiyet olsun canım benimki birşey yimiyor seçiyor yemek nasıl yapacam bilmiyprum

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Allah agız tadıyla yedirsın canım bende yesıl fasulye koydum 😄

Tüm sayfalar yüklendi.