Sorum var YEMEK REDDİ.İMDAATTTT

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ela_1993 tarafından oluşturulan YEMEK REDDİ.İMDAATTTT başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 481 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı YEMEK REDDİ.İMDAATTTT
Konbuyu başlatan Ela_1993
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler nasilsiniz?Oğlum 11 ay 2 gunluk. 3 gundu hiç bir şekilde yemek yemiyor.yari sut yari su veriyorum 6 ayindan.o sutden baska bisey istemiyor.yemek verdigimde agzini aciyor tam seviniyorum ki yeyecek eliyle cikartiyor yere atiyor.kafayi yiycemmmm.bu ay baya biraz zayiflamis

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba anneler nasilsiniz?Oğlum 11 ay 2 gunluk. 3 gundu hiç bir şekilde yemek yemiyor.yari sut yari su veriyorum 6 ayindan.o sutden baska bisey istemiyor.yemek verdigimde agzini aciyor tam seviniyorum ki yeyecek eliyle cikartiyor yere atiyor.kafayi yiycemmmm.bu ay baya biraz zayiflamis
Sütü gündüzde mi veriyorsun peki? Bebeğin eğer öyle ise çiğnemek zoruna geldiği için yemek yemez. Ben oğlumu mamaya başlatmandan önce doktrouma sordum doktorum 12 aylık olmasına rağmen eğer ek gıda alıyorsa biberon asla verme çiğnmeyi unutur demişti vermekten vazgeçmiştim şimdi hanileyim sütten kesmeye çalışıyorum sadece gece uyumadan önce veriyorum mamayı . Gündüz karnını doyurup bırakıyorum uyumak isterse kendinisi uyuyor. Sana tavsiyem süte ara ver yada sütü veriyorsan bile biberonla değil bardak ile ver ve gündüz verdiğin süt sayısını minimuma indir

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Sütü gündüzde mi veriyorsun peki? Bebeğin eğer öyle ise çiğnemek zoruna geldiği için yemek yemez. Ben oğlumu mamaya başlatmandan önce doktrouma sordum doktorum 12 aylık olmasına rağmen eğer ek gıda alıyorsa biberon asla verme çiğnmeyi unutur demişti vermekten vazgeçmiştim şimdi hanileyim sütten kesmeye çalışıyorum sadece gece uyumadan önce veriyorum mamayı . Gündüz karnını doyurup bırakıyorum uyumak isterse kendinisi uyuyor. Sana tavsiyem süte ara ver yada sütü veriyorsan bile biberonla değil bardak ile ver ve gündüz verdiğin süt sayısını minimuma indir
onuda içmiyorki ayagima uzatiyorum sanki uyutucam gibi oyle içiyor.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Diş çıkarıyor olabilir birde sütü gündüz verme yemek yedirirken bir şeylerle oyala o şekil yedir

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Diş çıkarıyor olabilir birde sütü gündüz verme yemek yedirirken bir şeylerle oyala o şekil yedir
5 saat 6 saat ac kaliyo aglamakdan oluyor ama yinede yemiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Acaba diş mi çıkaracak kuzum oda etkilemiş olabilir. Benim oğlum da diş çıkaracağı dönem sadece emmek ister
agzini her gun kontrol ediyorum ama diş cikardicak gibi bisey gormuyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
5 saat 6 saat ac kaliyo aglamakdan oluyor ama yinede yemiyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

agzini her gun kontrol ediyorum ama diş cikardicak gibi bisey gormuyorum
Cankm zaten illa damağı şişecwk diye bir şey yok sende bilirsin eğer arka azı dişleri çıkaracak ise bu belirtilet haftalar öncesi başlayabiliyoe

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Diş çıkartıyor ola bilir benim kızım genel olarak yemekle arası yok iştahsız diş çıkardığı zaman hasta olduğu zaman dahada iştahsız olur zayıflar yemek yemez zorla bişey yediririm diş çıkarma çok zorlu bir süreç

Tüm sayfalar yüklendi.