Sorum var YEMEK REDDİ.İMDAATTTT

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ela_1993 tarafından oluşturulan YEMEK REDDİ.İMDAATTTT başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 492 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı YEMEK REDDİ.İMDAATTTT
Konbuyu başlatan Ela_1993
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Diş çıkartıyor ola bilir benim kızım genel olarak yemekle arası yok iştahsız diş çıkardığı zaman hasta olduğu zaman dahada iştahsız olur zayıflar yemek yemez zorla bişey yediririm diş çıkarma çok zorlu bir süreç
6tane dişi var ama hic birinde boyle yapmadi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cankm zaten illa damağı şişecwk diye bir şey yok sende bilirsin eğer arka azı dişleri çıkaracak ise bu belirtilet haftalar öncesi başlayabiliyoe
2 altda 4 ustte var canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Maşallah canım demek ki devamı zorlu gelwcwk bak benim oğlumun 12. Ayına kdar 4 tane çıktı sonra 15. Ayına kdar diş çıkarması durdy hatta acaba neden çıkmjyor diye stres yapmıştım. Ondan sonra bir başladı dile kolay 3 aydır da diş çıkarıyor şuan 18 aylık ve 3 ayda 4 azı olmaz üzere 7 tane diş çıkardı çıkarmayada devam ediyor. Sadecw eti patlagacağı zaman sabaha kadar susmuyor onun dışında sorun yok ama her bebek bir değil işte . Biz 1 ay ishaldwn çldüğümüzü biliyoruz ama sonunda diş çıkardı iştahsızlık vs. Asla kolay değil çorba içir sert bir şeyler ver dişini kaşısın yavrum

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank

Hepsi aynı olmuyorki ağrıları değişik oluyor benim kızım hepsinde ayrı ayrı reakriya verdi halada öyle arka azı dişler daha zor çıkan dişlerdir kızımın ilk azı dişi çıkdığı zaman geceleri durmadan ağlar gündüzleride iştahsız olurdu şimdide ne bulsa ağzına sokuyor aşırı sulanıyor ağzı dişler çıkıb kurtarana kadar böyle qaliba

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Hepsi aynı olmuyorki ağrıları değişik oluyor benim kızım hepsinde ayrı ayrı reakriya verdi halada öyle arka azı dişler daha zor çıkan dişlerdir kızımın ilk azı dişi çıkdığı zaman geceleri durmadan ağlar gündüzleride iştahsız olurdu şimdide ne bulsa ağzına sokuyor aşırı sulanıyor ağzı dişler çıkıb kurtarana kadar böyle qaliba
Allah yardci olsun kuzucuklara

Maşallah canım demek ki devamı zorlu gelwcwk bak benim oğlumun 12. Ayına kdar 4 tane çıktı sonra 15. Ayına kdar diş çıkarması durdy hatta acaba neden çıkmjyor diye stres yapmıştım. Ondan sonra bir başladı dile kolay 3 aydır da diş çıkarıyor şuan 18 aylık ve 3 ayda 4 azı olmaz üzere 7 tane diş çıkardı çıkarmayada devam ediyor. Sadecw eti patlagacağı zaman sabaha kadar susmuyor onun dışında sorun yok ama her bebek bir değil işte . Biz 1 ay ishaldwn çldüğümüzü biliyoruz ama sonunda diş çıkardı iştahsızlık vs. Asla kolay değil çorba içir sert bir şeyler ver dişini kaşısın yavrum
maşAllah maşAllah olsun.sabir gerekiyor

Tüm sayfalar yüklendi.