Yeni doğan bebek arabası nasıl olmalıdır?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Yeni doğan bebek arabası nasıl olmalıdır? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,154 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğan bebek arabası nasıl olmalıdır?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ErrBaa🧑🧒

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhabalar anneler yeni doğan bebek arabası herhangi bir materyalden olsa olur mu? Benim baktığım araba 100% poliesterden yazıyor. Bebeğin cildini tahriş eder mi acaba? İlla ki giysileri gibi o da mı pamuk olmak zorunda?
kinderkraft-kinderwagen-prime-lite-3-in-1-dark-grey-a286429.jpg
Canım hastaneden adımını dışarıya attıgin araba senin elin ayağın olacak onun için bebeğini rahat taşıyabilecek bi araba olması lazım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım hastaneden adımını dışarıya attıgin araba senin elin ayağın olacak onun için bebeğini rahat taşıyabilecek bi araba olması lazım
Attığın an yazicaktim 🤭

ErrBaa🧑🧒

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar anneler yeni doğan bebek arabası herhangi bir materyalden olsa olur mu? Benim baktığım araba 100% poliesterden yazıyor. Bebeğin cildini tahriş eder mi acaba? İlla ki giysileri gibi o da mı pamuk olmak zorunda?
kinderkraft-kinderwagen-prime-lite-3-in-1-dark-grey-a286429.jpg
4 sene önce jokerden Chicco echoo baston Bebek Arabası aldım sırt ayarı 5 kademeli.toplam ağırlık 7.5 kg .içinede kızımın aycıklı alt açmasını koyuyodum kemerinide bağla taşlı yolda bile jet gibi gidiyordu tekerleri.aşşırı memnunum.arabada da evde de az yer kaplıyo.taşımasıda çok pratik.ben memnun kalınca ablamla görümcemde aldı. sanada tavsiye edebilirim.içine bişeyler koyarsın zaten yazın bi müslim ser mesela💐

Tüm sayfalar yüklendi.