Yeni doğan bebek maması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Türkaan tarafından oluşturulan Yeni doğan bebek maması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,777 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğan bebek maması
Konbuyu başlatan Türkaan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem333

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Veriyorum da doymuyo hem anne sütü arada da mama veriyorum desteklesin diye

Sağolasın valla bildiğim iyi oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sma güzel de kullanmaya başladığımdan beri gazını falan çıkarırken zorlaniyo sanki kakasını falan yaparken
Ablamda çok değişti ama en iyi sma geldi bize

Veriyorum da doymuyo hem anne sütü arada da mama veriyorum desteklesin diye

Sağolasın valla bildiğim iyi oldu

Sma güzel de kullanmaya başladığımdan beri gazını falan çıkarırken zorlaniyo sanki kakasını falan yaparken
Benimde bebek doymuyo ama korkuyorum onu yerse benim memeyi istemez diye

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ya hangi bebek maması daha iyi bilemedim aranızda kullanipta şundan memnun kaldım diyen varmı kızlar? İlk Aptamil kullandım smdi sma kullanıyorum
Doktorum aptamil milüpa sadece boş kilo yapıyor bebeğe yararı yok boşa o kadar para verme bebelac çok iyi dedi ilk bebeğimde çok da gerek kalmadı ama bunda da bebelac kullanacak inş

Neslihaççk

Kayıtlı Üye
rank
Her mama her bebeğe aynı etkiyi yapmıyo kimine çok iyi gelirken kimini çok rahatsız ediyo bende ilkde aptamil aldım normaldi süper yaradı diyemem ikinci kızımda bebivita aldım bence aptamile göre daha iyiydi bundada bebivita almayı düşünüyorum zaten süt gelene kadar arada kullanmak için

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Bende oluma esama kullandım hiç beyenmedim oglum hiç kilo almadı hiç ogluma yaramadi

Türkaan

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bebek doymuyo ama korkuyorum onu yerse benim memeyi istemez diye
Bizimki çok üşengeç memeyi çekmesi var diye yarım saat cebellesiyoruz 38 hafta2 günlük doğdu emmesi tam gelismemisti bıberondan akıyo ya direk ugrasmiyo. Ben bazen sağiyorum sütümü öyle de veriyorum ama sütüm de çok gelmiyo zaten gündüz meme veriyorum akşama doğru sütum azaliyo zaten cekiyo cekiyo doymuyo . Yani çok konuştum 😀 sadede gelirsem bişey olmaz

Canım ben ikizlerime hipp kullandım çokta memnun kaldim kilo alımları gelişimleri falan çok iyi ayrıca kusma yada gaz yapmadi hiç
Hadi yaa onu kullanmak hiç aklıma gelmedi daha doğrusu bilmediğimden adını falan

Canım ben ikizlerime hipp kullandım çokta memnun kaldim kilo alımları gelişimleri falan çok iyi ayrıca kusma yada gaz yapmadi hiç
Hadi yaa onu kullanmak hiç aklıma gelmedi daha doğrusu bilmediğimden adını falan
Doktorum aptamil milüpa sadece boş kilo yapıyor bebeğe yararı yok boşa o kadar para verme bebelac çok iyi dedi ilk bebeğimde çok da gerek kalmadı ama bunda da bebelac kullanacak inş
En iyisi ben bidahakine bebelaci da deniyim

Ikizler annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim yurtdışında doğma büyüme evlenince turkiyeye yerleşti yurtdışında hipp çok kullanılıyormuş onun isteği üzerine kullandık çokta memnun kaldik doğrusu

Tüm sayfalar yüklendi.