Yeni doğan bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde elifsu♡ ecrin ada tarafından oluşturulan Yeni doğan bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 938 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğan bebek
Konbuyu başlatan elifsu♡ ecrin ada
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 melek annesiyim

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Anneler kızım 40 günlük sütüm yetersiz olduğu için mamada veriyorum sorum şu normalde mamayı kaşıkla içiriyorum biberona alıştırırsan meme tutmaz dediler ama gün geçtikçe kızım dahada sabırsızlanıyo kaşıkla verene kadar ağlıyo susmuyo bende biberonla vermeyi denedim daha iyi içti sorum şu biberonla verirsem sütten kesilir mi ki🤔😌

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Anneler kızım 40 günlük sütüm yetersiz olduğu için mamada veriyorum sorum şu normalde mamayı kaşıkla içiriyorum biberona alıştırırsan meme tutmaz dediler ama gün geçtikçe kızım dahada sabırsızlanıyo kaşıkla verene kadar ağlıyo susmuyo bende biberonla vermeyi denedim daha iyi içti sorum şu biberonla verirsem sütten kesilir mi ki🤔😌
Benim arkadasimda aynisini yapti oglu memeyi birakti 1 ay sonra

Malinin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Siringayla denedin mi cnm hiç ben ilk 60 gün siringayla besledim hastanede hemşireler öyle beslediği için daha sonra yetersiz doymuyor dedi doktor 2 aylıktı biberona geçtik bırakmadı beni de çok şükür emzirdim

Malinin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ucundan azar azar sikacaksin ağzına cnm benden başka kimse besleyemiyordu baya zor haklisin ama alışıyorsun azar azar verirken

K

Kaya

Guest
Kizima ilk günden beri biberon kullaniyorum suan bir aylik ve beni güzelce emmiyor. Benimde sütüm yetmiyor bir saat emziriyorum ondan sonra biberonu veriyorum. Ben iki ogluma aynisini yaptim ve sorun yasamadim.

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnn Niye kesilsin ama önce mamayı verip sonradan emziren bırakır ama emziripte bir süre sonra biberonla versen bırakmaz cnn ben kızımda öyle yaptım bırakmadı 25 ay emzirdim

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnn Niye kesilsin ama önce mamayı verip sonradan emziren bırakır ama emziripte bir süre sonra biberonla versen bırakmaz cnn ben kızımda öyle yaptım bırakmadı 25 ay emzirdim
Ay inşallah canm ya çok sağol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizima ilk günden beri biberon kullaniyorum suan bir aylik ve beni güzelce emmiyor. Benimde sütüm yetmiyor bir saat emziriyorum ondan sonra biberonu veriyorum. Ben iki ogluma aynisini yaptim ve sorun yasamadim.
İnşallah ya benim büyük kız 3 ay tek emdi zorla oda o yüzden kortum emez biberona alışırsa diye

Tüm sayfalar yüklendi.