Yeni doğan bebekte göğüs şişliği

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betül (❤Eda&Ela❤) tarafından oluşturulan Yeni doğan bebekte göğüs şişliği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,271 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğan bebekte göğüs şişliği
Konbuyu başlatan Betül (❤Eda&Ela❤)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül (❤Eda&Ela❤)

Hemsireanne

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar kızım 2 haftalık oldu göğüsleri şişti biraz az öncede farkettim süt gibi bisey akmış tek göğsünden perşembe kontrolü vardi kadin cok kötü görünmüyor geçer dedi ama bugunde süt gelince korktum başına gelen var

Selam kızlar kızım 2 haftalık oldu göğüsleri şişti biraz az öncede farkettim süt gibi bisey akmış tek göğsünden perşembe kontrolü vardi kadin cok kötü görünmüyor geçer dedi ama bugunde süt gelince korktum başına gelen var mı
Kesinlikle ovalama sıkma sağma gibi hareketler yapmayin enfeksiyona neden olursunuz. Sizden geçen hormonlar neden oluyor buna müdahale etmeyin kendiliğinden geçer.

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Sıkma ovma dağıtmaya çalışma ilerki zamanlada sıkıntı olur kendisi geçiyor zamanla.

D

Diloş

Guest
Selam kızlar kızım 2 haftalık oldu göğüsleri şişti biraz az öncede farkettim süt gibi bisey akmış tek göğsünden perşembe kontrolü vardi kadin cok kötü görünmüyor geçer dedi ama bugunde süt gelince korktum başına gelen var mı
Merhaba yeni doğan bebeklerde göğüs şişliğini indirmek için göğüslere masaj yapmak lazım ozaman geçiyor

T

Tuğçe Asel su

Guest
Benim kızımda da olmuştu goguslerini ovalayarak yok oldu süt birikiyor

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba yeni doğan bebeklerde göğüs şişliğini indirmek için göğüslere masaj yapmak lazım ozaman geçiyor
Canim doktor ovalamayin dedi öyle daha da kotulesebilirmis kendiliğinden gecti şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim kızımda da olmuştu goguslerini ovalayarak yok oldu süt birikiyor
Doktor ovalamanin yanlış olduğunu söyledi canım kendiliğinden gecer dedi şükür gectide

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar