Yeni doğan bebekte kan şekeri düşüklüğü

• Konbuyu başlatan Emay
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emay tarafından oluşturulan Yeni doğan bebekte kan şekeri düşüklüğü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 589 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğan bebekte kan şekeri düşüklüğü
Konbuyu başlatan Emay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada
E

Emay

Guest
Gebeliğimde seker yüklemesi yaptırmadım. Ancak açlık sekerim düşük çıkmıstı. Yeni doğan bebekte seker düşüklüğü bunla alakalı olabilir mi? Aynı durumunyasayan oldu mu?

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Gebeliğimde seker yüklemesi yaptırmadım. Ancak açlık sekerim düşük çıkmıstı. Yeni doğan bebekte seker düşüklüğü bunla alakalı olabilir mi? Aynı durumunyasayan oldu mu?
Hayır onunla alakası yok. Ben şeker yüklemesi yaptırdım ve şeker sorunum yoktu. 34+5 doğum yaptım kan şekeri çok düşük olduğu için kuvozde yattı. Genetik tahliller filan yapıldı . Şeker düşüklüğü genetik mi kalıcı mı geçici mi diye. 1 haftada çıktı tahlil sonuçları. Bir kaç sorun daha olunca toplamda 10 gün kuvozde kaldı

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Hayir alakasi yok emmeyen bebekte veya yterli beslenemeyen bbekte goruluyor benim oglumda da cikmisti hastanede yattihi surecte

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Hayir alakasi yok emmeyen bebekte veya yterli beslenemeyen bbekte goruluyor benim oglumda da cikmisti hastanede yattihi surecte
Hayır sadece emmeyen ve yeterli beslenemeyen bebekte görülmez. Kızımda doğduğu anda vardı. Bebek dogdu ben daha ameliyathaneden çıkmadan doktor kan şekerine bakmış 7 çıkmış hemen kuvoze aldılar. Doğuştan şeker düşüklüğü olan da var

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir ilk defa duyuyorum
Doğrudur . Benim kızımda oldu. Doğuştan vardı genetik tahliller yapıldı bir sürü genetik mi gecici mi kalıcı mı diye. Doktor tahlil sonucu çıkmadan hiç bir yere bırakmam dedi. Sonuçlar normal çıktı ama tahlil sonuçları çıkana kadar emme nefes problemi kalsiyum düşüklüğü ve sarılık oldu . 10 gün kaldı mecbur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar