Sorum var Yeni doğan bebekte solunum sıkıntısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülbahar tarafından oluşturulan Yeni doğan bebekte solunum sıkıntısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,542 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğan bebekte solunum sıkıntısı
Konbuyu başlatan Gülbahar
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Badegül

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben bugün tam 8 gün oldu doğum yapalı bebeğim hala kucağıma alamadım doğumdan çıkınca yoğun bakıma alındı nefes almakta zorluk çekiyor solunum sıkıntısı var bugün aradım hala durumu öyle ne zmn taburcu olur Allah rızası için Benim bu durumumu yaşayan varsa yazsın çok üzülüyorum
Canım öncelikle çok geçmiş olsun ben de senin yaşadığın sıkıntıyı yaşadım 10 gün kaldı bnm kızım ben doktoruma sormuştum solunumlar düzensiz olunca kalp ypruluyormuş o yüzden cihazlar solunumun düzeltmeye çalışıyorlarmış her bebeğin bünyesi farklı inşallah tez zamanda çıkar miniğin kuzum🙏🏻

Hivda Çulcuoğlu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba ben bugün tam 8 gün oldu doğum yapalı bebeğim hala kucağıma alamadım doğumdan çıkınca yoğun bakıma alındı nefes almakta zorluk çekiyor solunum sıkıntısı var bugün aradım hala durumu öyle ne zmn taburcu olur Allah rızası için Benim bu durumumu yaşayan varsa yazsın çok üzülüyorum
Öncelikle hayırlı olsun bebeğin Rabbım sağ salim kavuştursun inşallah 🤲 canım benimde 37 yada 38.haftada doğum gerçekleşecek kuveze girecek miş şekerden dolayı oksijen yetersiz olursa kuveze koyacaklar miş oldukça endişeliyiz

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim acil şifalar versin inşallah erken mi doğdu? İnşallah biran evvel kucağına alabilirsin evine götürebilirsin sağlıkla 🤲🤲😟🧿🧿

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kıyamam kuzum ya rabbim tez zamanda kavuşursun inşallah bebeğine

Gülbahar

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebeğimde 37+4 te sezeryanla doğdu kuveze girdi solunum sıkıntısı çekiyormuş 6 gün antibiyotik tedavisi gördü çıktı çok şükür Rabbime 🤲 inşallah senin bebişinde çıkacak Rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🤲 tez vakitte kavuş bebeğine kucağına al kokusunu doya doya çek içine en kısa zamanda 🤲🥰

Keşke bende kucağıma alabilsem bugün 9 gün oldu ve bitti bile yarın 10. Gün hep toparlanmasıni bekliyoruz diyorlar

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle hayırlı olsun bebeğin Rabbım sağ salim kavuştursun inşallah 🤲 canım benimde 37 yada 38.haftada doğum gerçekleşecek kuveze girecek miş şekerden dolayı oksijen yetersiz olursa kuveze koyacaklar miş oldukça endişeliyiz
Canım özelde yapıyorsan illaki koyarlar çünkü bunlar çocuk kaç gün yatarsa onun üzerinden devletten sigortadan para alıyorlar hastaneler bildiğin ticarethane olmuş boşu boşuna çocuk tutuyolar orda Allah ıslah etsin ne diyim ki hem ana babayı da strese sokuyolar hemde çocuk orda anne kokusu almadan kalıyo öyle

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızım 1 ay yattı çok zor günlerdi şimdi kucağımda sarılığını falan hep orada atlattı göbeğini orada düşürdü... Ben bol bol süt sağdım... Solunum makinesine bağlıydı 1 ay

Tüm sayfalar yüklendi.