Sorum var Yeni doğan giysilerini kaçıncı haftada yıkadınız?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan Yeni doğan giysilerini kaçıncı haftada yıkadınız? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,542 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğan giysilerini kaçıncı haftada yıkadınız?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Umutyasincelik
Günaydın anneler, ben 32 haftadayım yani 32+1. Bu gün diyorum giysileri yıkasam mı artık işte pusedi filan ya da çok mu erken. Siz ne zaman başladınız bu işleme? Kaçıncı haftalarda yıkayıp ütülediniz her şeyi? Şimdi yıkasam garderobta yine toz toplar mı?
Ben cok daha erken başlamışım sanırım 🤭
26+1 başladım yıkadım kurudu
Şimdi beyazları yıkıcam :)
Ne olur ne olmaz diye
Hem de heyecandan duramıyorum :))

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 22. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kabak büyüklüğünde.
Bebeğimiz yeni doğanın minik kopyası halini aldı. gözler oluştu fakat iris hala siyah pigment halinde. ince tüyler (laguna) cildi kaplar. pankreas hormon üretimine başlar. Cilt değişiklikleriniz artmaya devam eder. kalça, karın ve gögüste sellülitler oluşmaya
başlar. kaşıntı olabilir. nemlendirici kremler kullanılabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 29 cm ağırlıgı 470 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bu ayın sonunu beklese keşke
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Küvez sorunu olmaması için.

Küvez sorunu olmaması için.
Haftaya kontrole gidecem öncesi ağrılarım olmazsa bakalım hakkimizda hayirlisi olsun

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Günaydın anneler, ben 32 haftadayım yani 32+1. Bu gün diyorum giysileri yıkasam mı artık işte pusedi filan ya da çok mu erken. Siz ne zaman başladınız bu işleme? Kaçıncı haftalarda yıkayıp ütülediniz her şeyi? Şimdi yıkasam garderobta yine toz toplar mı?
32. 34. Haftalar arası almıştım giysileri ve yıkayıp ütüleyip kenara kaldırmıştım. Şimdi 37+2 yim. Çantaya yerleştirdim hastaneye götüreceklerimi. 10 15 gün oldu çantayı hazırlayalı

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
Erken değil kuzum şimdiden başla ilerleyen haftalarda bel ağrın çok olacak ütü yapmak seni yorabilir
Sırt ağrısı da çok oluyor.

32. 34. Haftalar arası almıştım giysileri ve yıkayıp ütüleyip kenara kaldırmıştım. Şimdi 37+2 yim. Çantaya yerleştirdim hastaneye götüreceklerimi. 10 15 gün oldu çantayı hazırlayalı
Ben yıkadım ütüledim.mis gigibkokuyo.dolapta niye tozlansin

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Sırt ağrısı da çok oluyor.

Ben yıkadım ütüledim.mis gigibkokuyo.dolapta niye tozlansin
Kaç haftalık sın canm ben yerleştirdim çantaya kendi eşyalarımı da koydum

Erkek bebekler kaçıncı haftalar arası doğar avaba. Merak ediyorum. Şuan 37+2 yiz. Kızımı 38 de doğurmuştum, oğlum ne zaman doğacak avaba

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım vallahi ben daha erken yıkadım odasina koydum hiçbirsey olmadı hala miss ve tertemizler odaya giriyorum miss gibi kokuyor bizim esyalarimiz hemen kokuyor toz alıyor sürekli açıp kapattigimiz için dolaplarımizi ama bebeğin odası öyle olmuyor gerçekten hiçbirsey toz kalmadı tertemiz duruyor aylar önce hazırdı herşeyi yıkmayi ise 24 falandı sanırım hatırlamıyorum o zaman yıkadım katlayıp koydum ütüye bile gerek kalmadı yani burusmadi kıyafetleri hala mis gibi duruyor sen bilirsin yinede ama istersen yavaş yavaş başla annesi sen çünkü agirlasmaya da başlamışsındir diğer türlü yorgun düşersin hayırlısı ile alırız inşallah miniklerimizi kucağımıza 🤲🤲🤲

Ay şu an bile çok zorladı hala renklileri ütülemedim artık yarın yapıcam aşırı yoruldum
Sanırım tek ütü yapmayan benim yeni doganlsrin hepsi yıkandı ama gelen bir sürü hedileyeler var zor geliyor yıkamak onlarda 3-6 ay için alinmis hala paketlerin içinde duruyorlar bebek doğunca yıkar utulerim diye düşünüyorum çok zor geldi vallahi etiket sökmek birde kıyafetlerin içinde var ya bebeği tahriş etmesin diye onları da söküyorum zor geliyor şuan bana 3 defa makine yıkadım minik kıyafetler zor oluyor bide 🙈

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar