Yeni doğan sarılığı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifim tarafından oluşturulan Yeni doğan sarılığı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,071 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğan sarılığı
Konbuyu başlatan Elifim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Egebaby
İyi akşamlar arkadaşlar bebeğim 25 günlük sarılık değeri düşmedi hâlâ 14.25 ne yapmam lazım ikincisi detaylı test yapıldı başına ultrasyonla bakıldı ve beyinde 5 mm kist var dedi çok kötü oldum bu durum ciddi bişey mi acaba daha önce böyle biseyle karşılaşan var mı acaba 😥
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah kuzum🌼

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İyi akşamlar arkadaşlar bebeğim 25 günlük sarılık değeri düşmedi hâlâ 14.25 ne yapmam lazım ikincisi detaylı test yapıldı başına ultrasyonla bakıldı ve beyinde 5 mm kist var dedi çok kötü oldum bu durum ciddi bişey mi acaba daha önce böyle biseyle karşılaşan var mı acaba 😥
Geçmiş olsun canım geçer inşallah

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Yarim cay bardagi su cay kasiginin ucuyla seker 4-5damla limon karistir cay kasigi ile bebegine emzirme oncesi sonrasi aklina geldikce surekli ver sariligi dusuruyor ben oyle dusurdum . ( Simdi ilk alti ay anne sutu diyen olur yorumuma 1 yasa kadar seker verilmemeli diyende olur . fakat bu sadece bir kac gunluk ve sariligi dusmesi icin sari kan dengelensin diye 🙏)bol bol.emzir 2 saatte degil 1'5 saatte bir emzir canim sariliginatlatana kadar . Ac kalmasin hic bir sekilde gerekirse memede uyusun.Ama kisti icin birsey diyemem canim rabbim sifasini versin mubarek gunlerde uzme kendini erken teshis herzaman iyidir . Dogustan ufal tefek sorunlar olabiliyor onlarda geciyor allahin izniyle . Sende evladinda allaha emanetsiniz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar