Sorum var Yeni dogmus kedi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3prenses_1prens_annesi tarafından oluşturulan Yeni dogmus kedi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 785 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni dogmus kedi
Konbuyu başlatan 3prenses_1prens_annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Komşunun bahcesinde yeni doğmuş kedi buldum sabahtan bekledik annesi ortada yok açlıktan ölmek üzere idi çok soguk vücudu erken doğmuş sanırım çok küçük ilk defa böyle küçük gördüm eve getirdim içim içimi yiyo ne yapayım bu kediyi simdi bisey olursa çok üzülürüm sutu sulandırıp şırınga ile icirdim bebeğim de var ondan da çok ilgilenemiyorum nereye başvursam versem iyi bakarlar izmir menemende otururuyorum bu arada
kurban olurum ben ona amaaaa🥺 ya bizimde Konya'daki çiftliğimizde 11 12 tane kedimiz var annesi gidiyor yemek arıyor sütü olsun diye sonra gelip emziriyordu tamda bahçemizde ler sürekli izlerdim yaa küçücükler😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnan kendi sütümü bile vermeyi düşündüm süt anne buldum kedimiz var sürekli pencerede aldim şimdi iceri uzandirdim icmiyo bilmiyo daha galiba ama şırınga da süt verince iciyo ölmemesi için mecbur vercem 😔
canım Allah senden razı olsun çok iyisin 😘😘 yarın Sabah bence kartonu kendinle beraber kapıya çıkar belki kokusuna gelir annesi yaa 😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Surekli kapiya baktim gelen kedi yoktu bir tane daha vardı yavru ölmüştü oda dedim buda ölür diye gidip gelip bakıyorum süt anne buldum ememiyo erken doğmuş sanirim

Anne sütü içmesi gerekiyo oturduğum bölgede yoktu getirde kapalıydı biberon falan alcaktim

Anne sütü içmesi gerekiyo oturduğum bölgede yoktu getirde kapalıydı biberon falan alcaktim

Eşime dedim bir yavru için gelmez dedi belediyeye versem emin ol ilgilenmezler çok küçük ve emmiyo sütu sulandırıp verdim damla damla sesi cikmiyo insallah bisi olmaz

Pamuklara sardım örtü attim zaten çok kibirdayamiyo izmirdeyiz hava çok soğuk değil zaten eve aldim karton kutuda
Anladım kuzum masallah ne iyi bakmışsın kediye Allah razı olsun senden 🥰

3prenses_1prens_annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy ne bileyim bir tuhaf oldum bende 😁😁ya çok değişik birşey dimi kendi sutunle bir canlıyı beslemek gerceketn çok samimi söylüyorum herkes yapmaz bunu
Ne olcak canim onlarda Rabbimin sessiz kulları hayvanlara merhameti olmayan insana olmaz inan saat kaç oldu bebeginde uyudu uykum gelmiyor yarin götürüp bırakırım ara ara bakarım artık gelip alir insallah

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum annesi bebeklerini başka yere taşıyordur büyük ihtimal keşke almasaydın. Sıcak tutman şırıngayla beslemen gerek

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Komşunun bahcesinde yeni doğmuş kedi buldum sabahtan bekledik annesi ortada yok açlıktan ölmek üzere idi çok soguk vücudu erken doğmuş sanırım çok küçük ilk defa böyle küçük gördüm eve getirdim içim içimi yiyo ne yapayım bu kediyi simdi bisey olursa çok üzülürüm sutu sulandırıp şırınga ile icirdim bebeğim de var ondan da çok ilgilenemiyorum nereye başvursam versem iyi bakarlar izmir menemende otururuyorum bu arada
Kuzu instegramda hayvan sahiplendirme siteleri var ordaya ilan ver süt anne aranıyor diye birde bildiğim kadarıyla süt değil süt tozu veriyorlar annesi arttık gelmez yavruyu orda bulamadiusa birde haydi uygulamasi var indirip belediyeden yardm.isteyebilifsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar