Yeni dogum yapanlar bebisler hepmi ayni?:/

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynebb tarafından oluşturulan Yeni dogum yapanlar bebisler hepmi ayni?:\/ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,183 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni dogum yapanlar bebisler hepmi ayni?:\/
Konbuyu başlatan Zeynebb
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Canım dış dünyaya yeni katıldılar bunyeleri alışma aşamasında kiyamm ya vallahi benim çocukları.da damla pek ise yapamamıştı kimyonlu rezene çayı veriyordum ben arkadaşlara katılıyorum sende kendini iyi koru ayaklarını sırtını usutme olurum bebiside op bizim için geçmiş olsun tekrardan kuzum

Zeynebb

Kayıtlı Üye
rank
Canım dış dünyaya yeni katıldılar bunyeleri alışma aşamasında kiyamm ya vallahi benim çocukları.da damla pek ise yapamamıştı kimyonlu rezene çayı veriyordum ben arkadaşlara katılıyorum sende kendini iyi koru ayaklarını sırtını usutme olurum bebiside op bizim için geçmiş olsun tekrardan kuzum
Çok teşekkürler. bebege vermiyorum ama ben içiyorum rezene çayı bebeklere veriliyormu brn bilmiyorum ki. Gaz sancısı ne kadar surerki zaman gecmek bilmiyo böyle olunca

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Çok teşekkürler. bebege vermiyorum ama ben içiyorum rezene çayı bebeklere veriliyormu brn bilmiyorum ki. Gaz sancısı ne kadar surerki zaman gecmek bilmiyo böyle olunca
Dr um rezeneyi beyin gelişimini için sakıncalı diye önermemişti ben içiyorum sütü hafifletiyo kızıma çok sıkıştığında kimyon verip hemen arkasından emziyodum rahat çıkarıyodu. Deneyebilirsiniz

A

Atlasin annesi

Guest
Çok sağolun inşallah çabuk geçer gaz sorunu. Masaj yapmaya çalışıyorum kendini cok kasıyo agliyo korkuyorum bendr yapamiyorum . gaz yapmasin diye dogru düzgün bisi yemiyorum dikkat ediyorum ama neden oluyo bu kadar gaz bilmiyorum. Ne zaman büyüyecek ben normwl hayatıma nasıl doncem diye düşünmekten psikolojim bile bozulmaya başladı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Onuda deniyim teşekkürler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Onuda deniyim teşekkürler

Evet bazen çok fazla geliyo sagiyorum ama yeterli olmuyo sanırım gaz sancisi varken surekli emmek istio ama sancidan ememiyo agliyo icim gidio o aglayinca.
Ahh cnm bizdede var ayni sorun emerken gaz sancisi girince birakip agliyor bazen caresiz kaliyorum icim parcalaniyor denemedigim damla masaj kalmadi sunu anladimki bebek gazliysa hicbirsey yuzde yuz etkili degil bir surelik rahatlatma okadar belli bir aya kadar sabir cnm gecicek

alya

Kayıtlı Üye
rank
Çok sağolun inşallah gecerde bu günleri gülerek anarim tek umudum o😊
Canım benimde öyleydi gazdan emmiyodu çocuk için gidiyodu o ağlayınca uykuya hasret kalmıştım 5inci aya kadar hep öyleydi gece durmadan ağlardı damla da verdim, masaj da yaptım,rezene çayı içip ona da bi çay kaşığı iciryodum.kimyon kaynatıp veriyodum her yolu deniyoduk inan ne yaptıysam geçmiyordu benim de ilk cocugumdu tecrubesizdik hep doktora götürüyordm lama veriyodu öyle geçiyordu öbür gün yine başlıyordu 😇😇bi gece yine o kadar agladiki emmiyodu baktım mosmor olmuş halden düşmüştü oturup ağladım öluyo mu dedim artık ya çok zor günlerdi su an 17aylik tam rahat edicem dedim yenisi yolda geliyo haftaya 🤗yapcak bişey yok annelik en kutsal en zor meslek çok da güzel rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin inşallah Allah yardımcınız olsun inşallah

25 günlük bebeğim çok gazlı uyku uyumuyo emerken bile sancı giriyo emmeyi birakiyo bir sürü ilaç kullaniyorum faydasiz sizin böyle sorununuz oldumu. Ilk çocuğum napicagimi şaşırdım. Tecrubeli annelerden yardım bekliyorum
Canım benim Kızım da öyleydi ablam doğum yaptı onun oğlu da öyle inşallah geçecek biraz daha sabret zeytinyağı ver sürekli masaj yap gazını bol bol çıkarsın minik☘️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
25 günlük bebeğim çok gazlı uyku uyumuyo emerken bile sancı giriyo emmeyi birakiyo bir sürü ilaç kullaniyorum faydasiz sizin böyle sorununuz oldumu. Ilk çocuğum napicagimi şaşırdım. Tecrubeli annelerden yardım bekliyorum
Kuzum benimde bebeğim gazlı gaz damlası nurse Harvey's kullanıyoruz bitkisel aynı zamanda ve faydasını görüyorum denemeni tavsiye ederim umarım sende de yarar🙏🤲

Tüm sayfalar yüklendi.