Yeni doğum yapmış anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evli mutlu çocuklu tarafından oluşturulan Yeni doğum yapmış anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 676 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğum yapmış anneler
Konbuyu başlatan Evli mutlu çocuklu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gultl2411

Evli mutlu çocuklu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar,bugün bir haftam doldu doğum yapalı oturunca agrım oluyordu ben dikişlerimden dolayı zannediyordum,bugün bir baktımki genital bölgem kıpkırmızı olmuş ve kırmızılığın üstünde beyaz döküntü oluşmuş,kaşınıyor ve yanmafa var başına gelen varmı

Evli mutlu çocuklu

Kayıtlı Üye
rank
Pişik falan mı oldu canım yoksa sıcak suyla yıkayıp krem sur belki gecer cok agro oluyorsa doktora gorun mutlaka cok gecmıs olsun
Bende başta öyle düşündüm ama afedersiniz dudak kısmı hepsi kıpkırmızı, pişik olsa ayak kısmı birbirine sürtmeden olur ama bu daha değişik acaba enfeksiyon gibi birşey mi,gitmeyede korkuyorum

Özlem anne

Kayıtlı Üye
rank
Bende başta öyle düşündüm ama afedersiniz dudak kısmı hepsi kıpkırmızı, pişik olsa ayak kısmı birbirine sürtmeden olur ama bu daha değişik acaba enfeksiyon gibi birşey mi,gitmeyede korkuyorum

Travazol kremini kullan iyi gelir büyük ihtimalle inşallah

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Büyük ihtimal enfeksiyon tarzı bişe kaşıntıda varsa sirkeli suyla yıka banyo sonu suyla sonra doktora git ki uygun bi ilaç veya enfeksiyon sa fitil felan verir

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar,bugün bir haftam doldu doğum yapalı oturunca agrım oluyordu ben dikişlerimden dolayı zannediyordum,bugün bir baktımki genital bölgem kıpkırmızı olmuş ve kırmızılığın üstünde beyaz döküntü oluşmuş,kaşınıyor ve yanmafa var başına gelen varmı
Canım zaten doğumdan 1 hafta sonra kontrole gitmen gerekiyor mutlaka git hem dikişlerine baksın hem de kızarıklıkların için ilaç başlasın

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Baticon ile pansuman yapmayı deneyebilirsin ped kullaniyorsan o da yapabilir

gultl2411

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar kontrole giderken temizliğinizi nasıl yaptınız

Tüm sayfalar yüklendi.