Sorum var Yeni doğuran arkadaşlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Yeni doğuran arkadaşlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 451 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğuran arkadaşlarım
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank
sürekli düşünmekten kendimi alamıyorum bu hamilelik sürecinde yaşadığımız bulantı kusma halsizlik bütün bu hastalıklar doğurunca geçiyor mu ya? Ya da geçer mi artık psikolojim bozuldu ya geçmezse ya devam ederse diye düşünmekten çocuğuma yetemezsem gibi düşünceler beynimi kemiriyor zor bi hamilelik geçiriyorum umarım doğunca tüm hepsi biter 😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
sürekli düşünmekten kendimi alamıyorum bu hamilelik sürecinde yaşadığımız bulantı kusma halsizlik bütün bu hastalıklar doğurunca geçiyor mu ya? Ya da geçer mi artık psikolojim bozuldu ya geçmezse ya devam ederse diye düşünmekten çocuğuma yetemezsem gibi düşünceler beynimi kemiriyor zor bi hamilelik geçiriyorum umarım doğunca tüm hepsi biter 😔
Hiç endişe etme canım geçiyor hepsi . Şuan hem ueni doğum stresi hem nasıl bakacağım korkusu sarmış seni ama emin ol doğar doğmaz o korku geçiyor . İlk oğluşumda bende öyleydim. Şimdi kızıma gebeyim emin ol yine aynı stres var 😂😂ama doğunca geçiyor yani

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank
Hiç endişe etme canım geçiyor hepsi . Şuan hem ueni doğum stresi hem nasıl bakacağım korkusu sarmış seni ama emin ol doğar doğmaz o korku geçiyor . İlk oğluşumda bende öyleydim. Şimdi kızıma gebeyim emin ol yine aynı stres var 😂😂ama doğunca geçiyor yani
Ay inşallah canım benim sürekli hasta halsiz olmam sıktı inşallah doğurunca geçer tüm rahatsızlıklarım genelde öyle diyorlar hepsi geçiyor diye
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merhaba canm merak etme geçiyo emin ol benim kadr zor bi hamileliğin yoktur ve bakmam gereken iki çocuğum daha var düşünme bu kadar Allah'tan kalıcı değil önce ben kafayı yerdim ☺️
Tabi birde çocuk bakıyorsun Allah kolaylık versin canım seninki daha zor ama keşke iyi olsam da hasta olmasam da iş yapsam çalışsam çocuk baksam. Tabii herşeyin de bi zorluğu var orası ayrı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay inşallah canım benim sürekli hasta halsiz olmam sıktı inşallah doğurunca geçer tüm rahatsızlıklarım genelde öyle diyorlar hepsi geçiyor diye
Geçiyor canım dediğim gibi beni görsen şuan bel ağrısı mide bulantısı 😂😂sanaraın yeni gebeyim ama 36 olacağım nerdeyse geçmiyor geçmiyor 😂😂

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Merak etme canım doğunca hepsi bitiyor yeniden doğmuş oluyorsun🤣

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tabi birde çocuk bakıyorsun Allah kolaylık versin canım seninki daha zor ama keşke iyi olsam da hasta olmasam da iş yapsam çalışsam çocuk baksam. Tabii herşeyin de bi zorluğu var orası ayrı
Aynn valla bnde hep öyle diyorum yeterki geçsin insan her işi de yapar

Tüm sayfalar yüklendi.