Sorum var Yeni doğuran arkadaşlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Yeni doğuran arkadaşlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 456 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni doğuran arkadaşlarım
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
sürekli düşünmekten kendimi alamıyorum bu hamilelik sürecinde yaşadığımız bulantı kusma halsizlik bütün bu hastalıklar doğurunca geçiyor mu ya? Ya da geçer mi artık psikolojim bozuldu ya geçmezse ya devam ederse diye düşünmekten çocuğuma yetemezsem gibi düşünceler beynimi kemiriyor zor bi hamilelik geçiriyorum umarım doğunca tüm hepsi biter 😔
Doğumdan sonra hepsi geçiyor canım endişe etme

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
sürekli düşünmekten kendimi alamıyorum bu hamilelik sürecinde yaşadığımız bulantı kusma halsizlik bütün bu hastalıklar doğurunca geçiyor mu ya? Ya da geçer mi artık psikolojim bozuldu ya geçmezse ya devam ederse diye düşünmekten çocuğuma yetemezsem gibi düşünceler beynimi kemiriyor zor bi hamilelik geçiriyorum umarım doğunca tüm hepsi biter 😔
Merak etme canım geçiyor şuan 15 gün dür doğum yapmışım çok şükür hamilelikte yaşanan hiç bişey kalmamış yani geçiyor sen kaç haftalık sın ne kadar kalmış doğumuna Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Doğurduğun an hepsi bitiyor canm benim hamileliğimde çok zor geçti hep seni çok iyi anlıyorum hep òyle sürecek sanıyordum ama hepsi geçiyor

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Merak etme cnm öyle güzel günler gelicekki bebeğini kucağına alınca diyicksinki okadar cefa çektim şu sefanın güzelliğine bak🥰Rabbim kazasz belasz kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤍

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Betüşşş

Kayıtlı Üye
rank
Merak etme canım geçiyor şuan 15 gün dür doğum yapmışım çok şükür hamilelikte yaşanan hiç bişey kalmamış yani geçiyor sen kaç haftalık sın ne kadar kalmış doğumuna Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲
Ben 21+3 deyim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Merak etme cnm öyle güzel günler gelicekki bebeğini kucağına alınca diyicksinki okadar cefa çektim şu sefanın güzelliğine bak🥰Rabbim kazasz belasz kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤍
Amiiinn canım inşallah ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğurduğun an hepsi bitiyor canm benim hamileliğimde çok zor geçti hep seni çok iyi anlıyorum hep òyle sürecek sanıyordum ama hepsi geçiyor
İnşallah canım benim

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Geçiyor Canim korkma 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.