Yeni dolandırıcılık şekli 🤦‍♀️🤣

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan Yeni dolandırıcılık şekli 🤦‍♀️🤣 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 608 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Yeni dolandırıcılık şekli 🤦‍♀️🤣
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayazmasal

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kız hesabın adınu verde engelleyelim 😂😂 bunlarla uğraşılmaz anam herkes kolay yoldan para kazanma derdinde
Hesabı dondurmuşlar ya da kapatmışlar ismi görünmüyor bu kim ne yazmışmışız diye bakınca fark ettim ben de 🤣🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tövbe yarabbim bunların işi gücü yok neylerle uğraşıyorlar millete günah lazım
Evet işte yazık insanların emeklerinin üstüne oturuyorlar dalga geçer gibi

Bunlar hırsızlık yapıyorlar seni kandırıyorlar o olay bi kere başıma geldi instagram hesabımı çalmışlar sonra ben evlenirken beni aradılar senmişsin deyilmisin diye kadin şikayetçi olucakti benim hesabımın adına yazdıkları icin
Yok ben bunlara yol vermiyorum daha önce de kaç kez arkadaşlarımın hesaplarını çalıp yazdılar numara isteyene polisin numarasını yazdım iban atana avukatlık ofisinin numarasını verdim linklerle de zaten işim olmaz ama yazık tonla insan kanıyor onca tvlerde falan uyarmalarına rağmen

Büyük ihtimal daha önceki sayfa çalınmış onlarda takipçileri dolandırıyorlar çoğu kez gördüm böyle şeyler aman dikkat hesabınızda çalınabilir linke tıkladığın an ozamanda senin adına bu kez bòyle insanları dolandırıyorlar
Evet asıl sayfa sahibi kendi el emeklerini yapıp satan bir kadındı kardeşim için salon takımı sormuştum fiyat çok istediği için sipariş verememiştim sonra böyle bir yazışma olunca hayret ettim

Son düzenleme:

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Cok şükür canım benim maşallah 💙🧿
Saol cnm bnm
Bakıyorum bebeğim sabahları mutlu uyanıyor ilaçlarını verdikten sonra mızmızlanıyor ağlıyor ve asla susmuyor 2 defadır öyle gördüm ben de dedim ki dur bu bugün de mutlu uyandı ilaçlarını vermeyeyim bakayım nasıl olacak dedim çok şükür gayet de mutlu ağlamıyor uyuyor mamasını içiyor demek ki ilaçlar ona yani yapmış herhalde hani midesine mi dokunuyor artık bilmiyorum çünkü 5-6 çeşit birdendi küçücük bebeğe o kadar ilc yazılır mı

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Saol cnm bnm
Bakıyorum bebeğim sabahları mutlu uyanıyor ilaçlarını verdikten sonra mızmızlanıyor ağlıyor ve asla susmuyor 2 defadır öyle gördüm ben de dedim ki dur bu bugün de mutlu uyandı ilaçlarını vermeyeyim bakayım nasıl olacak dedim çok şükür gayet de mutlu ağlamıyor uyuyor mamasını içiyor demek ki ilaçlar ona yani yapmış herhalde hani midesine mi dokunuyor artık bilmiyorum çünkü 5-6 çeşit birdendi küçücük bebeğe o kadar ilc yazılır mı
İlaçlar ne için ki

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Hesabı dondurmuşlar ya da kapatmışlar ismi görünmüyor bu kim ne yazmışmışız diye bakınca fark ettim ben de 🤣🤣

Evet işte yazık insanların emeklerinin üstüne oturuyorlar dalga geçer gibi

Yok ben bunlara yol vermiyorum daha önce de kaç kez arkadaşlarımın hesaplarını çalıp yazdılar numara isteyene polisin numarasını yazdım iban atana avukatlık ofisinin numarasını verdim linklerle de zaten işim olmaz ama yazık tonla insan kanıyor onca tvlerde falan uyarmalarına rağmen

Evet asıl sayfa sahibi kendi el emeklerini yapıp satan bir kadındı kardeşim için salon takımı sormuştum fiyat çok istediği için sipariş verememiştim sonra böyle bir yazışma olunca hayret ettim
Aynen çalınmıştır

Tüm sayfalar yüklendi.