Yeni hamile

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emelemre tarafından oluşturulan Yeni hamile başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,612 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Yeni hamile
Konbuyu başlatan Emelemre
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emelemre

YagmurArar

Kayıtlı Üye
rank
İlla midem bulanacak tiksinirim diye bekleme benim hiç 1 kere bile bulantım olmadı ve hiçbirşeyden tiksinmedim çevremde bana, sen nasıl hamilesin diye baktılar bünye meselesi işte. 30.haftadayım Hamile kaldığımı ögrendiğim gün bıraktım çünkü biliyorum ki çok ağır zararı var bebeğime düşün yeni doğmuş bebeğinin yüzüne yüzüne sigara içip dumanını üflermisin bu da aynı şey o yüzden hemen bırak sabır et canın istedikçe kuru incir kayısı ye

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileliğimde çok azalttım canım ama bırakamadım ikincisinde de mide bulantısından tiksindim 2 ay olacak içmiyorum kokusu bile iğrenç geliyor

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olduğumu yeni öğrendimm sigarayı bırakmak istiyorum ama canım istiyo nasıl bırakabilirim sizce
Bırakırsın canm istersen yapabilirsin bebeğin için yaparsın çamaşır suyu ile bir yeri yikadigimiz da bile acaba bsy oldu mu diyoruz düşün ki hergun o zehiri içine çekiyorsun ve o mahsum bebekte seninle birlikte riske giriyor Dr bana icme dedi içmedim dün canm o kdr çekti ki kızlar içme dedi sonra düşündüm mi kimyasal kokusu gelince korkuyoruz diye bide o sigarayı içimize çekiyoruz kafanda bitirirsen emin ol bırakabilirsin

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
İlla midem bulanacak tiksinirim diye bekleme benim hiç 1 kere bile bulantım olmadı ve hiçbirşeyden tiksinmedim çevremde bana, sen nasıl hamilesin diye baktılar bünye meselesi işte. 30.haftadayım Hamile kaldığımı ögrendiğim gün bıraktım çünkü biliyorum ki çok ağır zararı var bebeğime düşün yeni doğmuş bebeğinin yüzüne yüzüne sigara içip dumanını üflermisin bu da aynı şey o yüzden hemen bırak sabır et canın istedikçe kuru incir kayısı ye
Kesinlikle katılıyorum bende yıllarca sigara içen biriyim bebeğimi ogrendigim an bıraktım sigarayı. Tiksinme, kusma asla olmadı banada nasıl hamilelik bu böyle diyorlardı çok şükür 30. Haftadayiz içmiyorum sigara. Canım istemiyor mu hemde çok istiyor ama bebeğimi düşünüyorum bile isteye asla ona zarar verecek bişey yapamam ❤️🥰

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olduğumu yeni öğrendimm sigarayı bırakmak istiyorum ama canım istiyo nasıl bırakabilirim siz
Bir Anenin beybeyi icin yapamayacagi bir wey yoktur lazim gelerse canindan bele vaz gecir sen kendini inamli tut yapa bilirim de bebeyim icin her weyden vazgecerim de oyle birakirsin
Hamile olduğumu yeni öğrendimm sigarayı bırakmak istiyorum ama canım istiyo nasıl bırakabilirim sizce

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Canim zten zamanla icemez hale geleceksin ama hala birakamiyorsan sana kalmis bisey kendi kendine konus ben bu cocugu istiyorum ve sigara icmiyecem diye yanindada icirtme ben en basta doktoru dinlemedim tiksinmem olmasina ragmen iciyordum gunde 2 3 tane hafif hafif kanamam oldu doktor kese yirtima var dedi sigara keseyi parcaliyormus o gunden sonra adini bile anmadim

Emelemre

Kayıtlı Üye
rank
Kesinlikle katılıyorum bende yıllarca sigara içen biriyim bebeğimi ogrendigim an bıraktım sigarayı. Tiksinme, kusma asla olmadı banada nasıl hamilelik bu böyle diyorlardı çok şükür 30. Haftadayiz içmiyorum sigara. Canım istemiyor mu hemde çok istiyor ama bebeğimi düşünüyorum bile isteye asla ona zarar verecek bişey yapamam ❤️🥰
Evet galiba kendi kendime kararı vermem gerekiyoo öncee

Tüm sayfalar yüklendi.